Trek 9800 Następni Bracia

#1
Jest teraz trochę czasu a projektów do zaczęcia wiele . Znacie mojego Treka 9800 był tu na forum składany. Zacznę coś w łapki mi weszło ,jedna ramkę znacie .I czas nadszedł aby coś w te ramki uzbroić
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
IMG_20200410_192351.jpg
IMG_20200410_192328.jpg
DSC_10691.JPG

Re: Trek 9800 Następni Bracia

#4
Ohhh, chorowałem kiedyś na OCLV. Te są dodatkowo w super kolorkach. Co to za sztywne sztućce?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

Re: Trek 9800 Następni Bracia

#5
Fajne. Popatrz sobie jak poradził sobie marcin74 z tą ramką. Kawał fajnej maszyny wyszedł. Chyba szedłbym w podobny klimat. :-) RS Judy na przedzie :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

Re: Trek 9800 Następni Bracia

#8
mentos widły tylko na podpórke Pace RC31 XC Cross Country
Skevo no własnie nie chce robić plagiatu Marcinowi
Skolioza oglądałem i wszystkie są na m900 Nie chciał bym powielać.
Czerwona myślałem zrobić na xt m735
A niebieska na razie nie wiem.
Mogę zrobić oba na m900 ale takie już były.
Ciężko półka wysoko postawiona
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

Re: Trek 9800 Następni Bracia

#15
Trek Mogul Black Diamond 1993.
Ewentualnie Manitou M-Sport 93.
Pierwsza myśl to Manitou 2 - ale ta różowa anoda może się tu gryźć z ramą. M-Sport jest stonowany, srebrno-czarny.
Żadne Magi czy inne Marzocchi nie wchodzą w rachubę do tej ramy - są zbyt filigranowe. Mogul niby też, ale on pasuje z innych, wiadomych względów.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Trek 9800 Następni Bracia

#17
Z prostymi hakami to tylko Mogul od Treka. Jeśli ma być z innej stajni niż Trek, to do tej ramy tylko coś z hakami do przodu. Takie amory wyglądają masywniej - a ta rama z grubymi przekrojami i przejściami wymaga masywnego widła. Fajnie mógłby wyglądać Manitou 3 (akurat ktoś z Łodzi ma OLX) - ma już trochę większy skok. Rocznik 1994 - ale jeden rok różnicy to nie grzech :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Trek 9800 Następni Bracia

#19
Trochę młodziej niż rama, ale też dałby radę. Do tej ramy szampański kolor chyba będzie bardziej pasować niż żółty z SLki. Tylko większość rowerów z tymi ramami ma Rock Shoxa. Może coś innego jednak?
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .