Re: Mazury MTB - sezon 2019

#123
corrado1111 pisze:
2019-07-20, 21:05
Piotr pisze:
2019-07-20, 18:24
załóż se Bloga qrwa w końcu !
Nie to że pałam uczuciem do postów Barta ale Piotrze, odrobionę kultury wykaż. Gość ma swój temat w odpowiednim dziale, nie chcesz to nie czytaj i nie qrwuj bo to nie jakieś forum o odzieży patriotycznej. Dalsze dyskusje odpuść, wyjdź na spacer czy rower.
Mam prawo do swobodnej wypowiedzi gdzie chce i jak chce zagwarantowane konstytucją i lecz się chłopie, bo widać z Kodu jesteś jak ci sienie podobają prawa w tym kraju.
Może qrwa to nie słowo odpowiednie, bo powinienem napisać je dosłownie, a jak chcesz zabraniać innym wpisać opinie na temat tematu ( bo nie odnoszę się do właściciela ) to musisz mieć większość parlamantarną i stanowić nowe prawo w konstytucji, a na rower sam idź albo na spacer, a nie staraj się ograniczać prawa obywatelskie, staraj się takie teksty pisać swojej rodzinie, bo ja sobie nie życzę i nie pozwalam.
Trol dalej będzie pierdzielił smutki aż do upadłego
A że forum jako retro strikte chyli się w dół to widać, informacji ciekawych i pożytecznych coraz mniej, górują posty bez kompletnego sensu np - kupiłem se łańcuch nowy 1x10.
www.velotech.pl

Re: Mazury MTB - sezon 2019

#124
Piotr pisze:
2019-07-21, 19:18
corrado1111 pisze:
2019-07-20, 21:05
Piotr pisze:
2019-07-20, 18:24
załóż se Bloga qrwa w końcu !
Nie to że pałam uczuciem do postów Barta ale Piotrze, odrobionę kultury wykaż. Gość ma swój temat w odpowiednim dziale, nie chcesz to nie czytaj i nie qrwuj bo to nie jakieś forum o odzieży patriotycznej. Dalsze dyskusje odpuść, wyjdź na spacer czy rower.
Mam prawo do swobodnej wypowiedzi gdzie chce i jak chce zagwarantowane konstytucją i lecz się chłopie, bo widać z Kodu jesteś jak ci sienie podobają prawa w tym kraju.
Może qrwa to nie słowo odpowiednie, bo powinienem napisać je dosłownie, a jak chcesz zabraniać innym wpisać opinie na temat tematu ( bo nie odnoszę się do właściciela ) to musisz mieć większość parlamantarną i stanowić nowe prawo w konstytucji, a na rower sam idź albo na spacer, a nie staraj się ograniczać prawa obywatelskie, staraj się takie teksty pisać swojej rodzinie, bo ja sobie nie życzę i nie pozwalam.
Trol dalej będzie pierdzielił smutki aż do upadłego
A że forum jako retro strikte chyli się w dół to widać, informacji ciekawych i pożytecznych coraz mniej, górują posty bez kompletnego sensu np - kupiłem se łańcuch nowy 1x10.
Wziąłeś tabletki? I odjedź od mojej rodziny bo to słabe jest. NIczego Ci nie zabraniam, z kulturą to miałeś chyba ostanio spotkanie jak przechodziłeś koło Domu Kultury.
Gość sobie pisze w swoim temacie i to Ty mu zabraniasz swobodnej wypowiedzi własnie.
Jeśli forum Ci się nie podoba to nie wchodź po prostu i nie smrodź na nim swoim zrzędzeniem.

Cytując Twój wysublimowany post: załóż se Bloga qrwa w końcu !, czy to jest wypowiedź o temacie czy jednak osobista wycieczka w stronę Barta? Nie widzę tu opinii o temacie.
Lodzermensch

Re: Mazury MTB - sezon 2019

#132
ale co to ma wspólnego albo masz nogę albo jesteś dupa i nic ci to nie pomoże, nie staraj się tak tłumaczyć, wielu zawodników staruje sobie dla zabawy z tyłu i śmigają jak leci, wiele lat na maratonach tak widziałem, zabawa super lepsza niż dymanie w czołówce hahahahaha z 2 lini.
Spróbuj sam .j
Ostatnio zmieniony 2019-09-01, 19:49 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

Re: Mazury MTB - sezon 2019

#136
Bart pisze:Ależ były zawody w Piszu. 35 km bardzo zróżnicowanej trasy. Było wszystko. Jako, że w generalce byłem na 14 miejscu startowałem z drugiej linii, co zaowocowało 23 miejscem w Open
wystartuj w MK, to dopiero zobaczysz zróżnicowanie, bo w Piszu płasko było


Obrazek


trochę jeździłem po tych lasach i chyba wpadnę za rok i nawet może wystartuję
na końcu tej drogi prowadzącej z Pisza przez Łupki (wzdłuż trasy od startu) na samym j.Roś bialski AWF ma swój ośrodek
Obrazek
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >