Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#547
Bart pisze:
2019-06-05, 21:19
Piachu w mufie było sporo... ale skąd ???
Jak to skad, od gory pod zaciskiem wpada.

Scigajac sie powinienes wiedziec ze po kazdym wyscigu rower sie przeglada, swoim kolegom kolarzom rozbieralem je na czesci pierwsze, jesli sam nie dajesz rady, a finanse Ci nie pozwalaja to jest polsrodek https://rowerowy.com/mtb/czesci/sztyce- ... prod/mark3 kiedys byly jeszcze takie neoprenowe oslony, ale juz dawno ich nie widzialem.
Subiektywna rada, jak montuje wklad suportu, to mufe smaruje smarem stalym, zwykly LT wystarczy, wtedy wpadajacy brud przykleja sie do niego.
Korzysci, brud nie przemieszcz sie z woda, latwiej wyczyscic przy serwisie.

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#564
Bart pisze:
2019-06-14, 20:13
Ślinię się na widok każdego nowego zakupu.
Co do zlotu, robię więcej km miesięcznie na retro MTB niż Wy przez cały rok. I to bez alko.
Wydaje mi sie, choc moge sie mylic, ze kazdy z Nas na tym forum mial tak samo................., jakies 20lat temu.
Teraz weszlismy na normalny poziom zabawy, a Ty, choc jestesmy jak jedna wielka rodzina, jestes przypadkiem beznadziejnym.

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#566
Wiesz co ja miałem zajawkę na maratony jak się zaczęły, początku lat 2000, fajnie było ale zacząłem odkrywać później że turystycznie wydaje tyle samo kasy a robię trasy ciekawsze a poziom utyranie ten sam. można się nawet ztyrać bardziej.
a co do jazdy . . . .jak myślisz ile km ktoś już zrobił? czy to jest miara ? tylko czego ? że ktoś ma czas na to ? a co ma qrwa powiedzieć baba z kasy z Biedronki ?
www.velotech.pl