Co to za wideł?

#1
Cześć forum!
Może u Was uda się uzyskać pomoc.
Chciałbym wiedzieć czy ten amortyzator wart jest jakiegokolwiek zachodu. Kupiony w komplecie z ramą retro ;-) opisany był jako Judy ale totalnie nie mam pojęcia jaki to może być model/marka.
Pomożecie?


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Co to za wideł?

#2
Tak to Judy a skoro Judy to marka RS ;-). Lagi wewnętrzne są objęte górnymi dość nisko więc to jakiś wcześniejszy wypust, tak chyba 95/96, nie kojażę takiego koloru wśród modeli z tych lat, może coś przemalowanego albo dla producenta rowerów robiony, w każdym razie model zależy od regulacji jakie ma. Patrząc jednak po stanie skorodowanego magnezu mniemam środek nie lepszy i wg mnie to złom, sorry.
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

Re: Co to za wideł?

#3
Dzięki @mentos !
Judy -> RS to coś tam kminie ;-) nie byłem pewien, że to Judy dlatego tak opisałem. Malowany raczej, więc kolor nie oryginalny. Dostałem go razem z SC Heckler '97 więc amor też pewnie tamte okolice. Będzie wolna chwila to zajrzę do środka. Może nie będzie źle. Pod farbą nic się nie dzieje. Góra odrapana tylko tak skorodowana tam gdzie goły metal był odsłonięty.

Re: Co to za wideł?

#4
To jest Judy XC z 1997 r.
Rocznik 96 miał jeszcze przykręcaną podkowę. Rocznik 98 miał już wyższe golenie.
Droższa wersja SL 97 miała alu rurę sterową natomiast niższa w hierarchii wersja C 97 miała przykręcaną podkowę.
Łatwizna 🙂
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .