Re: Zlot 2019 esencja informacji

#35
Rozmawiałem z Brandysówką

Od 2 tygodni aby dojechać do Brandysówki samochodem potrzebne jest posiadanie potwierdzenia noclegu w dolinie!
- każdy mający rezerwację w schronisku dostanie potwierdzenie możliwości wjazdu na maila
- każdy chcący przyjechać samochodem i nocować na polu namiotowym powinien wysłać zgłoszenie swojej osoby mailowo na adres: brandysowka@gmail.com W zgłoszeniu należy podać planowany czas pobytu oraz swoje imię i nazwisko Możecie też dodać dopisek że będziecie uczestnikami spotkania rowerzystów RetroMTB.pl Nie są potrzebne dane samochodu, istotnym jest jednak aby w razie kontroli w samochodzie była co najmniej jedna osoba mająca poświadczenie noclegu z Brandysówki

Z tego co wiem ze wg na to że sytuacja jest bardzo świeża do Brandysówki spływa teraz bardzo dużo maili - nie ma sensu więc zbędnie zwlekać z wysłaniem zgłoszenia

Możecie dla ułatwienia nawet skopiować wiadomość, która sam właśnie wysłałem:
Dzień dobry

Proszę o przesłanie potwierdzenia noclegu (pole namiotowe) celem możliwości dojazdu do Państwa samochodem

Imię / nazwisko
7-9 czerwca 2019
Spotkanie rowerzystów RetroMTB.pl

Dziękuję, do zobaczenia
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Re: Zlot 2019 esencja informacji

#39
Jak tam przygotowania? My z Elcią tradycyjnie planujemy zagrzać trochę miejsce przed zlotem. Już jutro będziemy pewnie na miejscu. Przygotowujemy się w pośpiechu, ale mam nadzieję, że niczego nie zapomnimy. Brać gitarę? :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

Re: Zlot 2019 esencja informacji

#51
Mam pytanie.
Czy będzie może ktoś z okolic Pszczyny, Bielska, Tych(ów) itp? Miałbym małą rzecz do podrzucenia jednemu z użytkowników forum który nie może się pojawić na zlocie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .