Trek 9900 OCLV CARBON

#1
Przedstawiłem się niedawno i wklejam foty moich gratów :) Tylko dla każdego modelu mam dodawać osobny temat?
Na początek .. jak w temacie:

rzut od FC-M900

Obrazek



rzut od NOS Judy SL'a

Obrazek



..i w całości, trochę słabsza fota.

Obrazek



Do oryginału brakuje mi kółek na white industries :(

Z czasem dodam więcej moich wynalazków.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#2
ehh przy podglądzie nie działa powiększenie miniaturki, nie wiem czemu mi pionowe zdjęcie wrzuciło w poziom :/ (rzut od judyty)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#6
Dzięki za uznanie :)
Chciałbym go mieć w ori konfiguracji, ale kół nie dostanę raczej :/
Poluję na kierownicę System 3, bo tu mam półkę niżej - system 2.
No i sztyca XTR'a (czyli Easton) zamiast tytanowej :( ale za to siodełko nóweczka Flite titanium :)

a i jeszcze jedna fota:


Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#7
Piękny, na takiego niegdyś z Judy SL chorowałem. Ale bez oryginalnej specyfikacji to się nie liczy ;-). Jak coś mam zbędną piastę White Industries 32 otwory przednią, której już nie planuję wykorzystywać, więc mogę oddać, ale uprzedzam dużo za nią dałem (przegrałem wówczas tylną bo były w komplecie). Jak cuś na priva ;-)
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm
Załączniki
White_Hub.jpg

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#9
Piotr pisze:
2019-05-15, 21:21
Jakbyś mógł cyknąć fotki w terenie ? bo z tymi flaszkami mało ciekawie to wygląda . . . . . . . tak przy okazji
Jak dla kogo ;) to nie przypadek, też moje hobby. Ale kiedyś go wezmę.. zresztą coś mam..


Obrazek



Obrazek


Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#11
mentos pisze:
2019-05-15, 15:35
Piękny, na takiego niegdyś z Judy SL chorowałem. Ale bez oryginalnej specyfikacji to się nie liczy ;-). Jak coś mam zbędną piastę White Industries 32 otwory przednią, której już nie planuję wykorzystywać, więc mogę oddać, ale uprzedzam dużo za nią dałem (przegrałem wówczas tylną bo były w komplecie). Jak cuś na priva ;-)
przemyślę, bo co mi z piasty jak reszty nigdzie nie widać :( mam też komplet kół na piastach white'a ale inność odstająca od tego.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#15
Piotr pisze:Z drugiej strony jakby go zrobił w szarości ? kiedyś .
Co masz na myśli z szarościami?
Jedyne co, to szuakam kół do niego na White'ach jak w ori konfiguracji. No i temat opon.. Ciężko o to, sami wiecie.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#18
Rower mega, nie ma się co rozpisywać bo każdy widzi..Ale..Czy ty nie masz boga w sercu czy z retro robisz sobie jaja zakładając tam mega gówniane chwyty Clarks'a? Żebyś chociaż coś nowoczesnego założył ale z klasą odpowiadającą rowerowi, jakiś Ritchey, Lizard Skin, Answer ale nie najgorszą, najtańszą firmę jaka jest na rynku...Opony też miałeś świetne, na zdjęciach wyglądają na super stan a te nowe niebieskie to tak sobie tam pasują...Reasumując, ja osobiście wróciłbym do opon i poszukał chwytów Treka i spd z tamtego okresu...

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#19
skolioza pisze:Miszelinki z cielistym bokiem byłyby bardziej w epoce
konieczna koniecznosc ;) gripy i pedaliska rowniez psuja obraz calosci ......iiii jeszcze linka w rd koiecznie do obciecia :(
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#20
No tak, wszystko zobaczycie :)
- chwyty - chwilowo nie mam w przyzwoitym stanie innych, coś kupię, ale szczerze mi się podobają te Clarksy :), no ale do wymiany to wiadomo,
- opony - to nówki wildgripery więc rodzynki, zielone.. Tiogi II leżą te z fotek wcześniej, są nowe, ale popękane. Jedynki mi się marzą,
- pedała założone tylko do fotek, bo poluję na 747 jakie były w oryginale, poluję już z 2 lata na dobry stan i w miarę cenę :( bo w sumie tylko na ścianę..

Pamiętajmy, że podobać ma się głównie mi, ale liczę się mocno z waszymi opiniami. Zgadzam się też z nimi w tym przypadku, ale to projekt nieskończony.
Planuję zrobić fabrykę, ale ze 2 lata poluję na koła, nawet głupiej kiery System 3 nie mogę namierzyć, z oponami sami wiecie, pedała wyjaśniłem a chwyty na koniec
niby ta wisienka na torcie ;p

Był też plan żeby go ubierać w nowe części z grupy m900/910, ale chyba wolę trzymać luzem.. mam klamkomanetki, kasetę, hamulce i suport nówki. Szperam za resztą.
Ostatnio zmieniony 2019-12-14, 22:34 przez kor, łącznie zmieniany 1 raz.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#21
marcin74 pisze:
2019-12-14, 09:58

konieczna koniecznosc ;) gripy i pedaliska rowniez psuja obraz calosci ......iiii jeszcze linka w rd koiecznie do obciecia :(
hahaha no w sumie kilka cm można dociąć :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#22
kor pisze: Pamiętajmy, że podobać ma się głównie mi
Wystawiony w konkursie "2019" ...niestety podobac sie musi rowniez nam ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#23
No dlatego w wątku o konkursie bym się nie odważył na takie słowa ;p no spoko, w sumie nie miałem nic innego pod ręką, a wszystkie stare wymęczone jakieś :/
Obiecuję, że będę za czymś szperał. Jakieś tam pianki mam, ale to brzydko wygląda.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#24
Dopiero trafiłem pierwszy raz na ten wątek. Wspaniała rama, genialny rower obwieszony XTR-em jak Mr T złotymi łańcuchami. :-o
Ale dodam, że jestem fanem specyfikacji z pierwszych postów. Zgodzę się z kolegami, że przez mieszaninę kolorów sporo traci.
Tu musi być minimalistycznie. Albo 100 % stock albo zmiany bardzo przemyślane.
Nie zawsze suma drogich komponentów daje odpowiedni wynik. Akurat te Michelin, które w 9/10 sprzętów z epoki robiłyby robotę, tutaj w połączeniu z kolorem amortyzatora dają efekt roweru z marketu.

No ale i tak podziw, zazdrość, szacun i w ogóle. To jeden z modeli, który sam bym wieszał w mieszkaniu 8-)
Jest:
93' GT Avalanche AL
97' Giant MCM
98' Giant Escaper Expert
99' Giant 880 ATX
97' Trek 730 MultiTrack

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

#25
A dziękuję za uznanie :) wiem wiem, chwilowo odpuściłem przy nim roboty, opony znikną z niego, chwyty na bank, poza tym nic nie zmieniam, będę szukał ori kół do niego.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.