Re: Przedluzka ekspander rury sterowej

#5
Przynajmniej wiem ze moze zadzialac. Co zrobic, doda troche wagi ale to idzie pod sztywniaka i tak wiec bedzie ok mysle. Nie jestem ortodoksem jesli chodzi o gramy (poruszam sie 14kg sprzetem teraz) wiec o ile to dziala to mi pasi. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie trzeba sciagac materialu, no ale jesli tak, to bedzie wtedy lzej najwyzej ;) Widel kona p2 i mi sie podoba i mam wrazenie ze pasuje do roweru, wiec na pewno go zamontuje, nawet jak bedzie mialo wazyc troche wiecej. Tylko jeszcze nie wiem jak zamontuje ;) Dzieki mhu.

Re: Przedluzka ekspander rury sterowej

#11
Zgadza się, zmylił mnie wygląd podobny do tych przejściówek z 1" na 1 1/8" , zatem oba linki kierują do przedłużek sterówki ahead 1 1/8 , z tym że ta srebrna jest bardziej dyskretna i IMO bardziej wytrzymała.
W takim samym systemie (wpuszczane do środka) używałem własnie przejściówki z 1" na 1 1/8" , zrobiłem na szosie paręnaście tys. km i wszystko w porządku.

Re: Przedluzka ekspander rury sterowej

#16
Dla potomnych. Nabyłem to cudo w końcu bo żadnego innego widła nie mogłem upolować, kawał ajzola z ujowego alu i najwicej wagi dodaje pewnie stalowa śruba. Waży jak Sztopi napisał, dokładnie 251g. No i niestety do widła P2 trzeba też zdjąć trochę materiału bo nie wchodzi w rurę sterową. Ale nie ma co narzekać, dzięki temu ustrojstwu można ruszać dalej ;)
Obrazek