Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#515
Bart pisze:
2019-03-26, 22:18
Taka sama droga. Także Hitek jak masz czas to zapraszam, ja nie mam. Jakieś zawody są w mojej okolicy praktycznie co weekend.
Ech ... ale to co jest u ciebie mnie nie za bardzo interesuje :-/
Ryb już od dawna nie męczę zielonej wody nie lubię a płaskiego tym bardziej.
Jeśli chodzi o rower to jazda po płaskim jest dla mnie totalnie nie atrakcyjna.
Przywykłem do tego że idąc na rower ZAWSZE się zarżnę.
ZAWSZE jest podjazd i to nie lekki oraz ZAWSZE mam zjazd czy to w terenie czy po szosie.
U ciebie to można by się spotkać , pogadać , zmusić ciebie do wysłuchania moich narzekań jaki ten świat jest paskudny itp :lol:
Dystans dystansem , ale jakoś kilka osób u mnie było i nie żałują a kawałek do przejechania mieli.
Uważam że gdybyśmy się zebrali w kilka osób można by się fajnie skatować :-)
A tak z innej bajki :->
Możliwe że w najbliższym czasie będę miał możliwość wypożyczyć nowy rower na tych SUPER < MEGA < ZAJEBISTYCH dużych kołach i sprawdzić co są warte.
Wtedy będę miał skalę porównawczą w stosunku do "małych" skromnych 26.
Dodatkowo przy okazji przetestuję napęd 1X12 więc test będzie "po całości" 8-)

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#521
Bart pisze:
2019-04-04, 22:04
hit00r II pisze:Co to za KUPA na tej korbie :!: :?:
Ta sama co na poprzedniej korbie. Była, jest i będzie. Z resztą było już o tym pisane.
Czyli kupowaty i tandetny wygląd elementu twojego super Sałperjora ci nie przeszkadza ?
Trochę to dziwne zważywszy na fakt że "dochodzisz" wklejając posty o każdej choć by najmniejszej pierdole :lol:
Więc albo , albo ... albo chcesz mieć ładny rower i dbasz o szczegóły albo zwykłego tyrana , który ma łykać kilometry a nie wyglądać.
Zdecyduj się wreszcie :-|

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#533
Ten Moondraker jest tak brzydki że aż piękny :-)
Oczywiście rozważasz jedynie zakup NOWEGO roweru ?
Pomyśl nad czymś minimalnie używanym to zaoszczędzisz worek szmalu i ze 2 kg masy.
Na twoje wyścigi full to zbędny balast ... nie da ci przewagi bo trasy są zbyt łatwe technicznie a zawieszenie absobruje część energii i więcej waży.
Gdybyś kupował sprzęty z drugiej ręki to by nie stanowiło problemu ale że ty lubisz mieć śmierdzące fabryką to rodzi się problem.
Jedynym rozwiązaniem jest zmienić nastawienie albo odziedziczyć spadek bądź wygrać w totka :mrgreen:
cron