#91
czajnikmtb pisze:Ja zrobiłem rekonesans na tym łańcuchu REGINA. Przejechałem się koło komina i stwierdzam że to jest to...
Założyłem łańcuch shimano HG70 i po problemie... głośna praca ustała i wróciła precyzja w przerzucaniu ;-)
czary ?
www.velotech.pl

#92
W dzień Wszystkich Świętych wziąłem na test napędu endorfinę. Jednak Łańcuch shimano robi robotę razem z kasetą xtr. Jestem zadowolony z efektu prac i na razie na tym koniec ulepszania ;-)
Załączniki
IMG_20181101_145940431.jpg
http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/18195,pszczyna-herbaciarnia.html

#94
No a dla czego mają nie pasować ?
Piasta 36 i obręcz również.
Aczkolwiek do Endorfiny absolutnie NIE.
Nie masz w tym rowerze nic czerwonego więc to było by bez sensu.
Chyba że złożysz sobie te koła i dasz do jakiegoś innego grata.
A najprostszą opcją są Crossmaxy ode mnie :mrgreen:

#97
Jezeli ma być topowo ,to tylko ceramika. 217 Ceramic by tu podeszły idealnie ,albo pierwsze crossmaxy ,z tym ,że crossmaxy to tykająca bomba która kiedyś pęknie ,ale wizualnie miazga.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#98
Retromen pisze:Jezeli ma być topowo ,to tylko ceramika. 217 Ceramic by tu podeszły idealnie ,albo pierwsze crossmaxy ,z tym ,że crossmaxy to tykająca bomba która kiedyś pęknie ,ale wizualnie miazga.
No i zaraz się Hitler ogłosi ze swoimi, daj żyć:)
Lodzermensch

#99
corrado1111, Pisał o tym ,kilka postów wyżej)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#101
On ma pecha wogóle do crossmaxow. Jedne ma 3/4 ,drugie z farbowaną przednią piastą ,a trzecie kupiłem ja)

Tu sa ciekawe koła, obrecze jednak troche starsze. Uwazam i tak ,że to okazja.
https://www.olx.pl/oferta/kola-ceramicz ... xHBSR.html
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#103
Odpryski jezeli chodzi o uzytkowanie to znaczenia nie mają. Wizualnie czarny rant z kropeczkami i tak lepiej wyglada niż wytarte anody ,itp...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#104
czajnikmtb pisze:Panowie mam pytanie.
Chcę złożyć topowe koła na piastach shimano xtr M950 36 otw.
Docelowo komplet do endorfiny.
Są takie obręcze na allegro
https://allegro.pl/mavic-x517-obrecz-mt ... 01280.html
Czy to będzie pasować/wolę się upewnić :-/
Dziękować za linka czajnikmtb! Szukałem takich od dawna. :-)
Do Endo średnio kolorystycznie. Moim zdaniem najfajniej takie kolorowe obręcze komponują się z polerowanym aluminium, tytanami bądź czarnymi ramkami. Kiedyś widziałem w internetach rower w kolorze butelkowej zieleni z czerwonymi obręczami i to wyglądało też super. Tylko nie pamiętam co to był za rower ale chyba Kona.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#105
Masz w tym rowerze TOPOWE koła ode mnie i szukasz na siłę jakichś innych ?
Skoro tak strasznie chcesz piasty XTR to zrób przeplotkę z moich kół ...
Będziesz miał super obręcze , zajebiste szprychy i ... piasty XTR 8-)
Piastę Ringle oraz Hugi zapleciesz na czymś innym :-)

Re: Scott endorphin PRO RANCING 98

#107
Ale ladny stan tych piast. Kolor jak trzeba) Czajnik nie gniewaj sie ,obiecuje mostek wysle przy najbliższej okazji)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

Re: Scott endorphin PRO RANCING 98

#109
Te ode mnie na Ringle + Hugi ładniejsze ... aż mi się łezka zakręciła kiedy odszukałem temat Orbea gdzie były założone :-(
XTR to przy tym "tania" masówka , której wszędzie pełno.
Ale skoro ma być komplet no to będzie.
Ważne że tamte trafią do Cannona w którym również były :mrgreen:

Re: Scott endorphin PRO RACING 98

#118
Piotr pisze:
2019-03-18, 18:12
Nie wiem dlaczego choć wiem, te oponki nie pasują, bo rower jest zbyt nowoczesny, może jednak coś zielonego ? ( tfu ze to napisałem ) lub raczej czarnego.
Teraz to wygląda jak porsche na kapciach z biedrony
Zielone MISZELENY dobrze by tu pasowały to fakt.
Ewentualnie Panaracery Fire XC Pro z niebieskimi bokami.
Ale nie ma się co czepiać bo i tak jest więcej niż dobrze :-)