Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#462
SoloTM pisze:
2019-03-17, 17:33
Hit, spokojnie, jeszcze trochę karbonu, może jakieś Ti śruby i inne wynalazki, a za rok, dwa w końcu kupi taki jak ten wyżej 9,08 bez pedałów tylko nowy za 12 k ;)
WĄTPIĘ ... bo on ma swój świat.
Skoro mu się to podoba to niech się bawi.
Wyjdzie drożej niż zakup całego lżejszego roweru na lepszych częściach ale to jego pieniądze więc nie ma co płakać :->
Proponowałem mu superlekkie opony , które za niewielką kwotę dają naprawdę wiele to kręcił nosem.
Widocznie nie każdy kieruje się logiką :-?
Ale przynajmniej możemy sobie popisać i jest "ciekawie" :mrgreen:

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#475
hit00r II pisze:
2019-03-17, 20:46
Barcik MUSISZ tu do mnie wpaść ... sprawdzimy ten twój wehikuł jak się spisuje w poważnym terenie a ty przy okazji nabierzesz skilla :mrgreen:
Wtedy jak pojedziesz do siebie to będziesz latał niczym Deadpool :lol:
Bart tylko weź ze sobą defibrylator, bo hicior dużo gad,a a jak padnie to przynajmniej bzykniesz go w cyca i może ruszy dalej.

Tak się zastanawiam że gość nie wie do czego służy rower xc - do ścigania a nie skakania po kamerdolcach, chyba ze pojedziecie jak zwykle . . asfaltem to szkoda Twojego czasu, z drugiej stront to "prawdziwy teren Hiciora "

Ave .
www.velotech.pl

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#476
Piotr pisze:
2019-03-17, 21:56

Bart tylko weź ze sobą defibrylator, bo hicior dużo gad,a a jak padnie to przynajmniej bzykniesz go w cyca i może ruszy dalej.

Tak się zastanawiam że gość nie wie do czego służy rower xc - do ścigania a nie skakania po kamerdolcach, chyba ze pojedziecie jak zwykle . . asfaltem to szkoda Twojego czasu, z drugiej stront to "prawdziwy teren Hiciora "

Ave .
YHY :mrgreen:
Napisał gość , który nigdy tutaj nie był i nie zna tras :-)
Nie lubi zapamiętywać tego co opisywałem że NIE ZAWSZE tylko asfalt.
Nie pamięta również że posiadam inne rowery a nie tylko Enduro // DH.
W niepamięć puścił również to że kiedyś praktycznie wszyscy jeździli na rowerach XC a ci lubiący się zmęczyć ( w tym ja ) startowali w maratonach bądź też wyścigach XC.
Szanowny Piotrze zanim coś napiszesz to najpierw sięgnij pamięcią wstecz żeby nie być gołosłownym jak teraz :mrgreen: a wtedy twoje cięte riposty na pewno ci wyjdą :->
Chciał bym żeby Barcik się pojawił bo było by ciekawie sobie pojeździć.
Z resztą zapytaj osoby z forum , które u mnie były czy jest fajnie czy na odwrót :-P