#97
Yo.

Mam pytanko - kupiłem rower z meega zapowietrzoną HS11. Diagnoza to lejąca klamka.

Pytako czy da rade dobrać się do tłoczka?

Pacjent taki jak na foto poniżej (foto z internetów)
Obrazek


Ewentualnie może ktoś dysponuje hamulcem lub klamką w dobrym stanie na przeszczep? W najgorszym wypadku cały hamulec?

pozdrawiam
Maciej
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#100
Zazwyczaj problemem cieknącej Maury nie jest tłoczek, tylko porysowany cylinderek. Można spróbować wyciągnąć tłoczek, zmienić uszczelkę i wypolerować cylinderek drobnym papierem ściernym, ale zwykle niewiele to pomaga. Niestety - taki utok tych hamulców. Po prostu wymagają dbania, żeby w okolicach tłoczka nie było brudu.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#101
Czy mozna uzywac Magure bez boosterow...? Wystrczy zaparcie o rame klinami? Jezdził ktoś tak?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#106
Retromen pisze:Czy mozna uzywac Magure bez boosterow...? Wystrczy zaparcie o rame klinami? Jezdził ktoś tak?
Jak poprzednicy napisali, bez bostrów jest kaszana, hamuje to wprawdzie jakoś ale wtedy i tak kanty są o niebo lepszym rozwiązaniem. Jest za miękko, no chyba że masz widły z jakiegoś ultra sztywnego materiału jak wyngiel na przykład, to może wtedy byłby lepiej. Można jeździć tak, ale efekty marniutkie...

Re: Hydrauliczne hamulce Magura HS22 HS33

#107
Można śmigać bez boostera i nie rozgina wszystkich ram, ja śmigałem tak na tyle i nie było tragedii, hamulec był mocny.
Zależy jak się ustawi wąsy i jak się opierają i w którym miejscu ramy.
Najmocniej działa to w ramie alu .

BarrySak My nie jesteśmy służącymi, to Ty podaj linki i zapytaj czy będą odpowiednie, tak to działa, a nie My będziemy siedzieć i marnować czas na poszukiwania.
www.velotech.pl