#6
Piotr pisze:jak gówno w trawie, leży i śmierdzi i żaden z niego pożytek, bo jak się wlezie to się ubrudzi buta . . . . . wiec spadaj niepytany.
Raptem dwa dni po swietach a tu takie wulgaryzmy :idea: :idea: :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#7
Piotr pisze:Pytanie było do Skoliozy, a Twoje opinie są jak gówno w trawie, leży i śmierdzi i żaden z niego pożytek, bo jak się wlezie to się ubrudzi buta . . . . . wiec spadaj niepytany.
Piotr, zaczyna się piątek i zaczynasz lecieć z wulgarami? Już ostatnie dni byłeś spokojny i fajnie się Ciebie czytało, i znów mamy weekend.

A odpowiadając na Twoje pytanie to chyba mijałoby się z celem jeśli można by móc ignorować moderatora i nie zwracać uwagi na jego posty.
Lodzermensch

#8
Piotr pisze:Pytanie było do Skoliozy, a Twoje opinie są jak gówno w trawie, leży i śmierdzi i żaden z niego pożytek, bo jak się wlezie to się ubrudzi buta . . . . . wiec spadaj niepytany.
Czyżbyś zapomniał Piotrze o tyle razy powtarzanych przez siebie jak mantrę frazesach o nieodnoszeniu się personalnym, o nieobrażaniu innych, o szacunku i w ogóle o tym że to nie przystoi i może być wręcz niekonstytucyjne?
Cytatów szukać mi się nie chce - ile warte są Twoje uwagi skoro sam zachowujesz się tak samo?

Idę spać, grzecznie mi tu proszę
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#12
skolioza pisze:Sami chcieliście żelaznej ręki żeby na forum zapanował porządek
Zaraz pewnie będzie rozpisany wniosek o przedterminowe wybory na adminów, i polecimy Skolioza jak te motyle.
Lodzermensch

#13
Pięknie Panie Piotrze. Cały Ty. Komentarz zbędny - szkoda tylko, że z forum taki chlew zrobiłeś. Ja Cię przygłaskiwać już nie będę - tego możesz być pewny.
Ostatnio zmieniony 2018-12-28, 21:37 przez focker, łącznie zmieniany 1 raz.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#15
Bart pisze:
corrado1111 pisze:
Bart pisze:Już Pioter zarobił he he :mrgreen:
Zazdrościsz? Nie podkręcaj już.
A ty nie czepiaj się bez powodu.
Nie będe jak nie będzie powodu:)
Lodzermensch

#16
Byłem grzeczny i kulturalny dla chama do pewnego momentu i jako stary komandos mam gdzieś, bany, nie robi to na mnie żadnego wrażenia i wiecie o tym doskonale co tu się wyrabia.
Hipokryzja jest mało widziana, zakładałem tematy o kulturze, ale jednak pisać dalej nie w temacie sobie można i szukać zaczepek w kółko, można być moderatorem i mieć w dupie wszystko ? bo tak itd.

Bart, a ty dawno byś wyleciał z forum jakbym się nie postawił, więc uważaj, bo jak zechcą w tej łodzi zrobić na Ciebie ustawkę to zrobią.

Corrado - administracja nie została wybrana z użytkowników, a Skolioza dawno temu powiedział - forum jest dla ludzi, użytkowników, więc należało zrobić wybory bo nawet przepisując teksty z internetu i nawet z tego forum stare nie można być uznanym.

I na koniec top co napisałem podpisuje się 4roma rękami ponownie.

Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku, szkoda tego forum na tego buraka.

Temat proszę wywalić do kosza, jest nieaktualny.
Bez odbioru.
www.velotech.pl

#17
Piotr, ale jakim prawem wymagasz od zarządcy forum czyli Skoliozy jakichś wyborów itd? On to prowadzi, On zdecydował żebym Mu pomagał a Ty w kółko jakieś wybory? Może załóż partię, Popek teraz zakłada, modne się to robi.
Można w kulturalny sposób powiedzieć komuś spierd---j w taki sposób żeby poczuł podniecenie na myśl o dalekiej podróży i nie trzeba walić gównami chamami i innymi inwektywami.
Za dalszy brak szacunku do ogółu tutejszego dostajesz kolejne ostrzeżenie, możesz nawet zorganizować marsz jakiś u mnie pod domem, podam adres jak coś.

I nie będe usuwał posta bo takie masz życzenie, niech zostanie dla potomności i dla Ciebie za jakiś czas.
Ostatnio zmieniony 2018-12-28, 21:54 przez corrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Lodzermensch

#18
Chyba mam prawo wypowiedzieć moje zdanie? Nie podobają mi się pewne rzeczy na forum, nie podoba mi się jak robi się chlew i nieszanowanie użytkowników. Nie odbieraj mi wolności słowa!
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#20
Bart pisze:
Piotr pisze:Bart, a ty dawno byś wyleciał z forum jakbym się nie postawił
Doceniam to co wtedy napisałeś, a była to czysta prawda.
Piotr pisze:bo jak zechcą w tej łodzi zrobić na Ciebie ustawkę to zrobią.
Wiem wiem... "kółko wzajemnej adoracji" :mrgreen:
Może po prostu załóżcie sobie jakieś swoje forum albo kółko wzajemnej adoracji zamiast się użalać jacy jesteście tutaj ciemiężeni?
Lodzermensch

#21
Bart pisze:Piotr napisał/a:
bo jak zechcą w tej łodzi zrobić na Ciebie ustawkę to zrobią.


Wiem wiem... "kółko wzajemnej adoracji" :mrgreen:
I zaden Comando Ci nie pomoze ..pamietaj
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#25
corrado1111 pisze: możesz nawet zorganizować marsz jakiś u mnie pod domem, podam adres jak coś.
Jestem za, bede w nim uczestniczyl, a pozniej idziemy wszyscy na wode :mrgreen:

#26
2ass pisze:
corrado1111 pisze: możesz nawet zorganizować marsz jakiś u mnie pod domem, podam adres jak coś.
Jestem za, bede w nim uczestniczyl, a pozniej idziemy wszyscy na wode :mrgreen:
Ty to już do mnie trafisz z zamkniętymi oczami, o której ten marsz?
Lodzermensch

#27
corrado1111 pisze:
2ass pisze:
corrado1111 pisze: możesz nawet zorganizować marsz jakiś u mnie pod domem, podam adres jak coś.
Jestem za, bede w nim uczestniczyl, a pozniej idziemy wszyscy na wode :mrgreen:
Ty to już do mnie trafisz z zamkniętymi oczami, o której ten marsz?
Panowie mobilizacja :!: pic sie chce :mrgreen:

#28
Znowu po krótkiej przerwie widzę że są jakieś nieścisłości na forum. Nie wiem o co chodzi ale panowie ogarnijcie się proszę. Czy nie można normalnie tutaj wejść jak kiedyś i poczytać normalne tematy nie trafiając na takowe ?
Proszę was zbliża się konkurs i może bardziej byście popracowali nad rozreklamowaniem forum i Kultury w Polsce Retromtb, a nie nad robieniem znowu zamętu ;-) Kiedy to się w końcu skończy ?
Ostatnio zmieniony 2018-12-28, 22:53 przez Lukanio, łącznie zmieniany 1 raz.

#29
Lukanio pisze:Znowu po krótkiej przerwie widzę że są jakieś nieścisłości na forum. Nie wiem o co chodzi ale panowie ogarnijcie się proszę. Czy nie można normalnie tutaj wejść jak kiedyś i poczytać normalne tematy nie trafiając na takowe ?
Też bym chciał.
Lodzermensch

#30
Lukanio pisze:Nie wiem o co chodzi
przeczytaj posty Piotra ... :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron