Z sieci Grzegorza...

#1
Cześć wszystkim,
nie zebrałem się na wypad po cmentarzach wojennych, ale Grzesiek jest jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" :-) Nie odpuszcza! W tej chwili posiadam dogorywającego Schwinn Crossift '97, jego następcę Marin Larkspur '96, Marin Bolinas Ridge '98 i najnowszy nabytek Specialized Stumpjumper FSR '03. Fotki zaraz zamieszczę, pod ręką mam tylko Specialized - ale jak rozumiem to nie jest wystarczająca przepustka do retro towarzystwa?

Re: Z sieci Grzegorza...

#4
wysza pisze:Cześć wszystkim,
nie zebrałem się na wypad po cmentarzach wojennych, ale Grzesiek jest jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" :-) Nie odpuszcza! W tej chwili posiadam dogorywającego Schwinn Crossift '97, jego następcę Marin Larkspur '96, Marin Bolinas Ridge '98 i najnowszy nabytek Specialized Stumpjumper FSR '03. Fotki zaraz zamieszczę, pod ręką mam tylko Specialized - ale jak rozumiem to nie jest wystarczająca przepustka do retro towarzystwa?
2003 przepustką na retro forum? Postaraj się bardziej:) Daawaj fotyy:)
Lodzermensch

#8
Te fotki dodałem do albumu - to chyba nie o to Wam chodziło. Spróbuję sie poprawić. Części nowych w retrobajkach mam od zarąbania - najbardziej "czysty" jest chyba SCOTT (poza lamerskim mostkiem, kierownicą i obciachowym bagażnikiem). Może rzeczywiście nowe części nie konweniują, ale na razie musi tak pozostać...
Załączniki
MARIN_LARKSPUR.JPG