#124
mentos pisze:o co chodzi w tym wątku?
Watek ten pokazuje wyzszosc rowerow "nie dla idiotow" nad kultowymi rowerami mtb z poczatkow jego istnienia.
Prezentuje kowadlo przeznaczone do wygrywania nic nie znaczacych zawodow, w ktorych nie ma szans rower jak i jego kierowca.
Watek uczy jak modernizowac rower ,żeby wiele stracić a mało zyskać.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#126
Retromen pisze:
mentos pisze:o co chodzi w tym wątku?
Watek ten pokazuje wyzszosc rowerow "nie dla idiotow" nad kultowymi rowerami mtb z poczatkow jego istnienia.
Prezentuje kowadlo przeznaczone do wygrywania nic nie znaczacych zawodow, w ktorych nie ma szans rower jak i jego kierowca.
Watek uczy jak modernizowac rower ,żeby wiele stracić a mało zyskać.
A sądziłem że ty tylko w rozmowie ze mną jesteś złośliwy :lol:
10/10 :!: :mrgreen:

#127
Retromen pisze:
mentos pisze:o co chodzi w tym wątku?
Watek ten pokazuje wyzszosc rowerow "nie dla idiotow" nad kultowymi rowerami mtb z poczatkow jego istnienia.
Prezentuje kowadlo przeznaczone do wygrywania nic nie znaczacych zawodow, w ktorych nie ma szans rower jak i jego kierowca.
Watek uczy jak modernizowac rower ,żeby wiele stracić a mało zyskać.
Smutna prawda :-x
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#128
Na zimę musi być więcej miejsca, większe prześwity, aby błoto czy śnieg nie blokowały
W rowerach retro staram się nie przekraczać 2.1, średnio to 2.0, 1.9.

Tak czytałem wcześniej . . . . i wnioskuje że nie każdego stać na to aby od razy wywalić kupę kasy od razu na sprzęt, można to robić pomału modernizując.
Ważna jest baza, z której większość zostaje, a dobry dil jest wtedy, jak zmiany są tylko kosmetyczne, jak np zmiana amora czy kokpitu, sztycy na lżejsze.
Na tym forum wbrew pozorom można wyczytać miedzy wierszami ze sporo tu jest ludzi z kasą, ale jak przychodzi co do czego to . . . .no właśnie.
www.velotech.pl

#130
Abstrachując od wszystkich innych kwestii - nie radze zakładać takich opon. Masz masakrycznie mało miejsca, koło idealnie sztywne nie jest a rama raczej dość wylajtowana. Momentalnie wytrzesz dziure i rama na śmietnik.

#131
qsik pisze:Abstrachując od wszystkich innych kwestii - nie radze zakładać takich opon. Masz masakrycznie mało miejsca, koło idealnie sztywne nie jest a rama raczej dość wylajtowana. Momentalnie wytrzesz dziure i rama na śmietnik.
Wspominałem o tym już wcześniej ale on i tak założy 8-)
Niech się wyciera ... będzie ubaw i zakup nowego super roweru za 6,5 tys ... może tym razem jakiś Author :lol: :?:

#132
qsik pisze:Abstrachując od wszystkich innych kwestii - nie radze zakładać takich opon. Masz masakrycznie mało miejsca, koło idealnie sztywne nie jest a rama raczej dość wylajtowana. Momentalnie wytrzesz dziure i rama na śmietnik.
Niestety, ale masz rację.

Tak jak pisałem, to tylko przymiarka była.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#140
Bart pisze:Pamiątkowe zdjęcie i oponki trzeba będzie zdejmować niestety.
Jakiś czas temu proponowałem ci jedyne słuszne opony DO ŚCIGANIA to kręciłeś nosem że coś tam.
Zamiast tego "eksperymentujesz" z jakimś gównem żeby rower zamiast ważyć mniej ważył kilogram więcej.
GDZIE TU LOGIKA!?
Na zimę nie ma co się bawić w jakieś opony tylko bierzesz jakiegoś totalnego szrota na sól , którego nie szkoda a nie sprzęt który jest dla ciebie wszystkim.
A tłumaczenie że się nie ma szmalu jest idiotyczne bo przecież kupujesz różne pierdoły.
Nie prościej było napisać - nie chcę kupić ponieważ muszę nabyć nowe w sklepie albo od ciebie nie kupię bo coś tam 8-) ?
Ciekawe kiedy napiszesz że zakładasz ... NOOOOWE super opony super lajty DO ŚCIGANIA :!: :lol:

#142
hit00r II pisze:
Bart pisze:Pamiątkowe zdjęcie i oponki trzeba będzie zdejmować niestety.
Jakiś czas temu proponowałem ci jedyne słuszne opony DO ŚCIGANIA to kręciłeś nosem że coś tam.
Zamiast tego "eksperymentujesz" z jakimś gównem żeby rower zamiast ważyć mniej ważył kilogram więcej.
GDZIE TU LOGIKA!?
Na zimę nie ma co się bawić w jakieś opony tylko bierzesz jakiegoś totalnego szrota na sól , którego nie szkoda a nie sprzęt który jest dla ciebie wszystkim.
A tłumaczenie że się nie ma szmalu jest idiotyczne bo przecież kupujesz różne pierdoły.
Nie prościej było napisać - nie chcę kupić ponieważ muszę nabyć nowe w sklepie albo od ciebie nie kupię bo coś tam 8-) ?
Ciekawe kiedy napiszesz że zakładasz ... NOOOOWE super opony super lajty DO ŚCIGANIA :!: :lol:
Jak chcesz żeby każdy myślał jak Ty chcesz to załóż kabaret . . .zaczyna się znowu . . .amen
www.velotech.pl

#146
Te nowe widelce są tak PASKUDNE w stosunku do starszych że aż się odechciewa na nie patrzeć :-x
Wstrętny czarny mat naklejki nijakie ... esencja brzydoty.