#31
No nareszcie ktoś pokazał piękny amortyzator, jeden z pierwszych modeli w cudnym kolorze i co ciekawe - 2 podejścia pod tarcze ! tylko raz takie wypuścili, dla kolekcjonera gratka !
Roox nawet jak widać mostki robił pod kolor wtedy . . .ech wspaniałe czasy to były rower nocą, rynek, piwko, panienki i nad ranem w domu dopiero i pierwsze dh na takich amorach, i qwra komu to przeszkadzało :lol:

Masz punk u mnie za amor i mostek :mrgreen:
www.velotech.pl

#32
są jeszcze chwyty Sintesi w kolorze pod Bombera :mrgreen: tyle że się nad nimi zostanawiam bo ten pomarańcz jest jakiś lekko mdławy a mam jeszcze te same chwyty w bardzo ładnej czerwieni i nie wiem czy nie będzie to lepiej wyglądało w połączeniu z kolorem ramy...

#33
Gdzie ja ta rame widzialem....olx?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#34
Retromen pisze:Gdzie ja ta rame widzialem....olx?
dokładnie tam...

a z innej beczki, ktoś tu na pewno ogarnia grafiki a ja szukam nowych naklejek na tego Bombera...ktoścoś?

#36
mekp pisze:Rama z Wrocławia ?
nie no...jest naklejka że mejdyn Kanada :lol:

całkiem możliwe że z Wrocka ale osobiście jej nie odbierałem więc głowy obciąć nie dam...
cron