#1081
Wiem ze technicznie jest napewno swietny, w sensie dzialania, zpasowania, precyzji itd. jest idealny pewnie dla zawodnikow, ale mnie nie urzeka tylko zewnetrzny powrot do retro, jak by za tym poszla wytrzymalosc, dlugowiecznosc szczegolnie szpeju, prostota to by mi sie to znacznie bardziej podobalo, a tak to tylko kolejny nowoczesny rower obarczony pietnem wspolczesnej jednorazowosci (krotkiego zywota) podobnie jak wiekszosc produktow dzis. Nie cenie takich produktow, ale jako zawodnik pewnie bym docenil ten rower. Czy chwyt marketingowy dobry? Jak przedmowca napisal, pewnie kilka osob bedzie wiedzialo co jest grane a dla reszty to bedzie po prostu kolejny wypasiony rower.

#1082
Warto????? 1.5 tys.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20180817-150335.jpg

#1084
Cały mocno wyeksploatowany niestety. Dostałem zdjęcia szczegółwe
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#1085
Jest to rarytas, ale trzeba zawsze skalkulować koszty, jakby był oryginał to można kalkulować , a jak widze przemielony i styrany.

Za 5 stówek szczerze można się bawić ale więcej to nie ma co się w tym przypadku jarać.
www.velotech.pl

#1094
Tytan :)

Poprosiłem , żeby mi stery z zamrażarki przyniosła a ta schodzi z butlą i szklankami :mrgreen: Jak jej nie kochać 8-)

Przycinanie odpada :-/ zmienię podkładki na tytanowe albo alu

#1095
sztopi17 pisze:Tytan :)
A dla czego nie zostawiłeś oryginalnego framesetu ?
Rozmiar ramy nie pasował ?
Taki wideł do mojego Marina fajnie by pasował ...
Ciekawe czy z powodu tego że jest prosty bije po łapach ?

#1097
sztopi17 pisze:Bo mnie totalnie nie interesował :) Kupiłem ten rower tylko dla widelca i mostka .
A to twoje Kastle też tytan ?
Tamten MBK w jakim rozmiarze ?

#1098
sztopi17 pisze:Tytan :)
Przycinanie odpada :-/ zmienię podkładki na tytanowe albo alu
bardziej chyba chodzi że kokpit bardzo wysoko z tą formą a nie z materiałem podkładek, wrzuć kilka z nich nad mostek, będzie faktycznie ładniej

#1099
hit00r II pisze:
sztopi17 pisze:Bo mnie totalnie nie interesował :) Kupiłem ten rower tylko dla widelca i mostka .
A to twoje Kastle też tytan ?
Tamten MBK w jakim rozmiarze ?
Też tytan
Pseudo scott ok 17"

Podkładki dam srebrne i tak jak mówisz Mentos dam trochę z góry , żeby lepiej to wyglądało.


Pozdro

#1101
DOMAN pisze:Kojarzy ktoś co to za amortyzator?
https://www.olx.pl/oferta/rower-bianchi ... vDrqB.html
Moim zdaniem ten amor to Ballistic więc MEGA GÓWNO!
Zero sztywności ... totalne zero , skórka od banana jest sztywniejsza.
Ewentualnie to może faktycznie być DaBomb z racji anodowania goleni.
Jeśli tak to 2001 rok.
Skąd to wiem ?
Będąc dzieckiem zakupiłem taki wideł nowy bo cena była normalniejsza niż UŻYWANEJ Shivery ... i zacząłem bać się o własne życie z powodu braku sztywności.
Amor pływał przy hamowaniu tak mocno że musiałem kontrować kierownicą :shock:
Udało się go reklamować i zwrócili mi szmal.
Jako ciekawostka to może i fajny z racji wyglądu ale nic po za tym.
Maverick , Dorado a już na pewno Shiver to to nie jest :lol: