Błotniki

#1
Nadeszła jesień i . .. . . . . .
do Marina kupiłem swego czasu oponki Mitas ( Rubena) Charybdis, doskonałe ma jesienne warunki, w werski Racing Pro, dwumieszankowa itd, czyli Top Design . .
Ale wraz z oponkami była ich "okładka" z tworzywa, a z okładki można było zrobić sobie od razu mini osłonki, no bo na miano błotnika raczej nie zasługują . . .

Takie coś z tego wychodzi, przód proponują pod amortyzator zakładać tylko, ja zaszczepiłem w sztywny widelec, i pokombinowałem z drugiego dać pod siodełko.

Obrazek
Obrazek
www.velotech.pl

#4
:-D 1 kwietnia dzisiaj?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#8
u mnie nic nie lata, spiąłeś go jednym zipem pod siodełkiem, ja mam zapięty dwoma, może Ci zeskanować kształt ?

Z mojej jazdy wynikało ze i tak mnie ochlapywało, ale mniej, zależało mi na tym żeby mi dupska centralnie nie zmoczyło za bardzo i to się udało.
Staram się nie używać w ogóle błotników nawet najw. błoto, lubię jak mi trzeszczy w żębach i picie z bidonu przypomina dawne czasy "Danielek" - wtedy też nauczyłem się pić z bidonu z dystansu :lol:
www.velotech.pl

#9
Danielki powiadasz :mrgreen:
w 2005 miałem okazję jechać a zakończyłem tak :mrgreen:
przed metą spadł mi łańcuch tak nieszczęśliwie że się skrzywił
Tak przyznam smak błota z powerade niezapomniany ;-)
Załączniki
DSCN3646.JPG

#10
z chlapaczy to mam takie coś
Zefala już wcześniej używałem i daje radę,pozostałe mam nowe
Plusem chlapacza przy amortyzatorze jest to, że błoto nie dostaje się bezpośrednio na goleń
Załączniki
IMG_20181208_180355116.jpg
IMG_20181208_180404796.jpg
IMG_20181208_180428394.jpg

#11
Chyba jakieś muszę zainstalować) Po niedzielnej wycieczce więcej prania i mycia sprzętu niż frajdy)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20181209_124206-3456x2592.jpg