#4
Swoją drogą jaką nogę trza mieć żeby 44/11 było za mało ;) 54/11 to level master. Nasi czasowcy w Insbrucku mieli przełożenie ( kasety nie wiem ) 58/42 z przodu.

#6
SoloTM pisze:http://www.mtb-kataloge.de/Bikekataloge ... e/1988.pdf
jest tam rower który ma korbę 50/44/28 i przerzutkę deore, a max pojemnosc to ponoc 26 jak fd-m900/901 więc powinna dac radę ( ale to nie z autopsji )
Korba jest na miejscu :) Okazało się że sprzedawca pomylił się i blat jest 50z. Czyli już wiem że na 100% zadziała :D I nawet się cieszę że tak wyszło, bo jednak nie będę musiał aż tak trenować gir. Dzięki za linka.

Układ będzie 50/14 więc myślę że spoko.

#7
SoloTM pisze:Swoją drogą jaką nogę trza mieć żeby 44/11 było za mało ;) 54/11 to level master. Nasi czasowcy w Insbrucku mieli przełożenie ( kasety nie wiem ) 58/42 z przodu.
Nie chodziło o "za mało" w żadnym wypadku... Na uwadze jest przedewszytskim zgodność epokowa, a że takie korby wtedy były? Cóż, nie ma wyjścia.

#8
skolioza pisze:M900 było w pewnych konfigach seryjnie montowane do korb 54-44-28 i działało w porządku
Trzeba by porównać parametry przerzutek z MT-60 (pojemność max koronkę) i na tej podstawie wnioskować

Obrazek
To jest mocne ;)
cron