#5
Chłopie ... zanim ci się coś rozerwie dalej to wytrzesz nos tego siodła od nabijania kilometrów 10 razy :-)
Nie przejmuj się i nie kombinuj.
Jeśli zależy ci na tym żeby to zamaskować to jak napisali powyżej - kropelka , butapren a jak wyschnie jakąś czarną farbką do modeli zaciap i nie będzie biło po oczach.
Ale moim zdaniem nie warto bo to ani nie Ki:um ani tym bardziej Carbon braided :mrgreen:

#7
Z szewcem to może być dobry pomysł - zaniosę, zobaczymy co powie.
Hitoor - siodło może nie jest za 500 pln, a za 200 więc nie takie tanie znowu i pomimo przebiegu około 4 tysięcy przód, a nawet boki nie wytarły się jeszcze, a po drugie bardzo mi lezy to siodło - wygodne i tyłek je kocha :D

#8
SoloTM pisze: Hitoor - siodło może nie jest za 500 pln, a za 200 więc nie takie tanie znowu i pomimo przebiegu około 4 tysięcy przód, a nawet boki nie wytarły się jeszcze, a po drugie bardzo mi lezy to siodło - wygodne i tyłek je kocha :D
Wiem bo sam mam podobne to zwykłe jak twoje oraz na prętach Ki:um.
Też miałem rozdarte ale o wiele poważniej i zakleiłem butaprenem a później farbką.
Teraz rozdarcie jest prawie nie widoczne.
A u ciebie jest o wiele mniejsze.
Zrobisz jak zechcesz ... szycie to już wyższa szkoła jazdy :->

#9
Zaniosę do szewca, niech zrobi co może zszyje, zaklei i zamaluje itp. Jak nie będzie chciał się podjąć to sam spróbuję zakleić i zamalować. Jest jakaś różnica w stosunku do zwykłego gobi xm a na prętach ki:um? Z podziwu wyjść nie mogłem jak okazało się, że na moją wagę tak wąskie siodło ( 130 mm ) jest wprost idealne, nie męczy nawet po kilku h itp itd.

#10
SoloTM pisze: Jest jakaś różnica w stosunku do zwykłego gobi xm a na prętach ki:um?
Te najtańsze na magnezowych prętach mają inną wyściółkę.
Ki:um ma jakąś lepszą ... ale wielkiej różnicy nie odczułem.
Na początku oba były tak samo twarde.
Jeśli chodzi o siodło z karbonem oraz karbonowymi prętami to mam Fiziki Aliante i tu wyściółka jest jeszcze bardziej miękka i komfortowa.
Ale ceny są absurdalne ... podstawowy model 200 zł , Ki:um 400 a Carbon Braided ... 600 - 800 :shock:
cron