badziewne szprychy

#1
hejm czy ktoś moze kojaży co to za szprychy? kupiłem koła na piastach 240s + obręcze xr 4.1 , całość powinna ważyć ca. 1500g a jest 1700 !!!!! z wyliczeń wynika że szprychy ważą tone :(
KLEIN Attitude race 99'
Załączniki
IMG_0859.JPG

#3
Lubie takie posty - badziewne szprychy . . . . badziewny to jest kupujący, towar niezgodny z opisem się oddaje a nie drze kopare i dlaczego tutaj płaczesz zamiast kikać sprzedawce ?

a szprychy są uszkodzone, podejrzewam że są to 2/1.8 i one są bardzo dobre .
www.velotech.pl

#4
Jeśli to piasty w wersji pod tarcze to same piasty około 420 gram, do tego obręcze 2x 430 gram, szprychy około 2x200 i nyple mosiężne 100gram. Daje to wynik zbliżony do Twojego. Oczywiście wersja pod Vbrake i na alu nyplach będzie lżejsza.

#5
Piotr pisze:Lubie takie posty - badziewne szprychy . . . . badziewny to jest kupujący, towar niezgodny z opisem się oddaje a nie drze kopare i dlaczego tutaj płaczesz zamiast kikać sprzedawce ?

a szprychy są uszkodzone, podejrzewam że są to 2/1.8 i one są bardzo dobre .
a dlaczego mnie obrażasz pajacu? jaki towar niezgodny z opisem, jakie zwroty ? czy ja się wyżalam nad czymś? czyżby handlarski automat ci się włączył?
czytania ze zrozumieniem uczą już w pierwszych klasach podstawówki.
KLEIN Attitude race 99'

#6
qsik pisze:Jeśli to piasty w wersji pod tarcze to same piasty około 420 gram, do tego obręcze 2x 430 gram, szprychy około 2x200 i nyple mosiężne 100gram. Daje to wynik zbliżony do Twojego. Oczywiście wersja pod Vbrake i na alu nyplach będzie lżejsza.
ok, dzięki za info. pytam bo widziałem oferty na koła w identycznej konfiguracji (piasty / obręcze) w masach +/- 1550g
wymienie (ale to juz w przyszyłym sezonie) szprychy na jakieś cieniowane 1,8 -1,6 i alu nyple
cx ray 270 g komplet 64 szt i to by się zgadzało globalnie.
pozdrowienia
KLEIN Attitude race 99'