#152
Powiem Ci że ten zjazd nie wyglądał na filmiku jakoś specjalnie groźnie...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#154
??????
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#158
Tak to jest kiedy się jest z techniką jazdy na bakier.
Większość tych maratończyków robi kilometry na szosie , później wsiadają na MTB i się gubią bo nie są objeżdżeni w terenie.
To mnie zawsze irytowało na tych maratonach bo większość ludzi kompletnie nic nie umiała ... tylko kręcić pedałami.
Jak przyszedł zjazd to się gubili nie pozwalając innym się rozpędzić.
Zapewne kamera spłaszcza ... podejrzewam że tam był piach albo jakieś liście i w nich jakiś korzeń.
Dlatego tak ładnie lecieli na pysk :lol:

#159
Większość tych maratończyków robi kilometry na szosie , później wsiadają na MTB i się gubią bo nie są objeżdżeni w terenie.
To mnie zawsze irytowało na tych maratonach bo większość ludzi kompletnie nic nie umiała ... tylko kręcić pedałami.
Jak przyszedł zjazd to się gubili nie pozwalając innym się rozpędzić.
święto - ja się z Tobą zgadzam! :mrgreen:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#163
Opis etapu 4, który już w niedzielę: :-D

Specyfikacja 1 rundy:

ok. 22 km

ok. 280 metrów przewyższenia na 1 rundzie

podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, kilka sekcji piachowych

wyścig szybki, dynamiczny, sporo ścieżek typu singletrack

trasa bardzo malownicza.

Dystanse:

Wyścig PRO: 3 rundy - 66 km
Wyścig Expert: 2 rundy - 44 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 22 km
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#164
Jeżdżę podobną ligę - SolidMTB. Na giga mamy zwykle ok 60-70km. Przez 3h naprawdę jest co robić i nie ma kiedy odpocząć. Niby teren lekko falisty, ale ilość przyspieszeń i hamowań rozwala system i męczące to bardzo. Na singlach praktycznie nie da się wyprzedzać, no chyba że dubluję to mają obowiązek mi zjechać.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#168
Bart pisze:Ja to w Hobby jadę :-P
To jest pójście na łatwiznę 8-)
Jeszcze bym zrozumiał że wybierasz dystans 20 km po górach.
Szkoda płacić wpisowego aby się przejechać jak na wycieczce ... chyba że liczysz na to że wylosujesz jakąś nagrodę , która zrekompensuje dojazd 8-)

#169
hit00r II pisze:Szkoda płacić wpisowego aby się przejechać jak na wycieczce
nie twoje pieniadze :idea: wiec co sie martwisz :!: :!: :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#170
marcin74 pisze:
hit00r II pisze:Szkoda płacić wpisowego aby się przejechać jak na wycieczce
nie twoje pieniadze :idea: wiec co sie martwisz :!: :!: :!:
Bo to po części była ironia :->

#174
Na CST nie jeżdżą PRO bo to się nie nadaje.

Tą torbe wywal bo rower wygląda jak dorożka na zadupiu.

na start wystarcza, małutki rozkuwacz, imbus 4,5, 2 łatki i mały klej, 2 x spinka do łańcucha - to do woreczka i do kieszonki.
Detka i łyżki zwinięte założone na ramie, pompka na uchwytach z boku bidony zabezpieczona rzepem, jeden bidon starcza na 20 km nawet połowa .
www.velotech.pl

#176
napisałem na 20 km ! a torbe ma jakby jechał na TDF cały tour :lol:

amator nie amator, bierze się jak najmniej potrzebne duperele są zbędne, powiem Ci ze na cały dzień w górach wystarczało paczka sezamków , i ok 2,5 l picia . . . .

w sumie na 24 km nie wiem czy jest sens w ogóle wstawać rano, bo to jakieś takie nijakie . . . :mrgreen: heheheh i jeszcze po płaskim i jeszcze z rowerem ?
www.velotech.pl

#178
A niby 29er nie dla idiotów....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#180
Piotr pisze:Na CST nie jeżdżą PRO bo to się nie nadaje.
Tą torbe wywal bo rower wygląda jak dorożka na zadupiu.
jeden bidon starcza na 20 km nawet połowa .
Ha ha ha ha - 10/10 :lol: