Witam

#1
Witam szanowne grono tego forum . Od 15 lat jestem w posiadaniu Treka 950 SingleTrack z 93 roku i jakoś nie mogę się z nim rozstać więc postanowiłem że może da radę go jeszcze usprawnić zrobić jakiś facelifting ;-) i trafiłem na to forum mam nadzieję że znajdę tu jakieś ciekawe pomysły. Pozdrawiam wszystkich.

#3
Trek jest prawie cały oryginalny , tylko przednia przerzutka była wymieniana i siodło i to co zazwyczaj się zużywa w rowerze. Oczywiście zawsze chciałem żeby pozostał oryginalny 😊 przynajmniej jak najdłużej.

#8
Śmiało pisz chciałbym żeby było mu jak najbliżej orginału , wymieniałem w nim jeszcze korbę z zębami luzy już nie pozwoliły na komfortową jazdę . Ale koła ,piasty, kierownica ,mostek ,manetki ,hamulce są z ramą od początku . Według mnie🤔 jeżdżę na nim już dobre 15 lat i tak sobie myślałem żeby go odświeżyć ,jest dość mocno obdrapany 😔. I się tylko zastanawiam czy nie zepsuje go nowym lakierem .

#10
Sztyca fakt ale ukradli mi ją😔 razem z siodełkiem. Znajomi mi mówią żeby nie malować dzięki temu jeszcze go nikt nie ukradł a z drugiej strony żona marudzi że musi jeździć z obdarciuchem jak to ona mawia i najchętniej by się go pozbyła . Przejechałem nim cały Kampinos tygodniowo robię nim 200/250 km i jeszcze mnie nie zawiodł dlatego pewnie jest jeszcze że mną 😉 do października trfa mój sezon rowerowy to mam chwilę do namysłu ale mam nadzieję że może upoluje jakiś osprzęt do niego przez ten czas 😊
cron