Cześć Wszystkim

#1
Witam serdecznie :-)
W związku z nabyciem rowerku Klein Attitude z podaj 2004r (papiery mam od roweru dostać niebawem) postanowiłem zaglądnąć na to ciekawe forum i poszukać informacji o retro bikes.
Rower jest po przeglądzie, wymianie częściowej napędu, nowe opony, siodło, tymczasowe pedały i serwisie amorka. Można powiedzieć, że teraz w 100% sprawny.
Daje mi radość z jazdy :-D
Docieramy się na wrocławskich trasach i powoli myślę o sudeckich bezdrożach.
Do zobaczenie na trasach...
Adrian z Wrocławia.
Załączniki
FF6B97E4-7D1E-41A8-9FA8-9987022A15A5.jpeg
6E9F739A-4D2C-42E8-A1C3-77DEFDA57A25.jpeg
463AA6B9-BC49-45D4-A89D-3992F907D20A.jpeg

#6
Adamello pisze:A ty go czasem nie serwisowałeś w Im-Motion na rakowej albo Olszewskiego? Bo coś chłopaki mówili o jakimś poturbowanym kleinie...
Cześć.
Tak, rower ma przeszłość zawodniczą i kaseta nie dała rady żadnemu z trzech łańcuchów, które otrzymałem z rowerem. W Im Motion na Rakowej założyli mi nową kasetę i łańcuch XT i dwie nowe tarcze XTR, wymienili linki, sprawdzicli ramę, centrowanie kół i ogumienie plus drobne akcesoria oczywiście Specialized :-)
Amortyzator też wymagał gruntownego serwisu i udało mi się go uratować do pełni życia w innym punkcie serwisowym. Klein spodobał mi się od pierwszej przejażdżki i postanowiłem, że go odrestauruję jak należy i chybaj udało się. Jest zabawa, pozdrawiam :-)
Załączniki
91721B59-FF95-47D3-B42D-E1D7A2E7AF44.jpeg
E5174B3B-4D93-4EF1-9730-939797E225AF.jpeg

#10
DługiDżon pisze:Nowoczesne to, ale fajne. Konkretne. I faktycznie, jest to bardzo dobry czarnuch do brudnej roboty ;)
Cześć.
Faktycznie rower ma wpisany w papierach kolor czarny, ale zależnie od światła mieni się od fioletu do zieleni i granatowego z czarnym :-)

Jakby nie było części napędu XTR/XT 3x9 już nie do kupienia, jedynie w dziale retro. Firma Klein praktycznie już nie istnieje, gdzieś przeczytałem o produkcji szosówek na licencji Kleina w Japonii.

Dzięki Wszystkim i pozdrawiam :-)
cron