#4
Zibelda pisze:Cześć, jestem bardzo początkująca - znajomi mnie namówili, więc zaczynam szukać, pytać co i jak ;)
Pokazuj foty tego co już masz i pytaj to pomożemy jakoś.
Lodzermensch

#6
RS pisze:To spam - w stopce był link do jakiejś stronki o pufach i fotelach. Chyba nie warto się napalać na foty ;-)
Aaa, czyli znów bunt maszyn atakuje.
Lodzermensch

#9
heckler1 pisze:Cześć, witam wszystkich miłośników starych rowerków.
Dzięki za możliwość rejestracji.
Cześć, pokazuj co masz z rowerów.
Lodzermensch

#12
bo nie lubimy sołszal nindża czy jak tam ich zwą :-P
mieliśmy to nalot ich niedawno.
wszystko Ci pięknie wytłumaczę, jakbyś nie była sołszal coś tam.

sekwencja ataku tego gwna wygląda tak:
rejestrowało się ich dwóch albo trzech, rąsia rąsia, ze dwa posty o niczym, a potem jeden buch: szukam opon na zimę, co polecicie? no i ten drugi walił od razu: ja mam takie a takie, kupiłem tu [link] i sobie chwale.
szczytem wszystkiego był debil, który w jednym wątku pytał o opony do auta, a w drugim o to, gdzie... robić kurs prawa jazdy.
najfajniejsze, że te ćwoki nie widzą, iż w kodzie strony każdego wątku na retromtb.pl nie ma trackera (gugle analitics czy tam innego gwna), więc nawet jakby ktoś naiwnie stąd w ten link do opon czy taboretów kliknął, to żodyn, ale to żodyn się o tym nie dowie. Ergo: grosika nie będzie.

Co napisawszy, odkryłem, że jednak jeden tracker jest, ale na stronie głównej jeno. Więc (chyba) niegroźny. Choć zważywszy na to: https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uw ... mputerach/ to kto tam ich w tym guglu wie :-)
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

Re: Dzięki za ładne przywitanie

#13
Zibelda pisze:Czemu nie można mieć linka w podpisie? Dzięki za ładne przywitanie, dyskutujcie sobie sami.
Nie dość, że spamer, to jeszcze z fochem :mrgreen:
Czemu nie można? Bo to sugeruje, że niekoniecznie rowery były powodem rejestracji na forum.
Oprócz próby wpłynięcia na pozycjonowanie, może chodzić o zwykłe wygenerowanie jakiegoś ruchu na zlecenie.

Pewnie, że nie mam pewności, ale częściej się spotykam z nieuczciwością niż działaniem nieumyślnym.

Ode mnie masz dwie wizyty - raz z linku w podpisie, a potem z linku spod www. ;-)