WHEELER COMP LINE 7000 1990??

#1
kolejny projekt
rower na fajnej ramie pod mój wzrost rozmiar 15 cali
rama kiepskim stanie lakierniczym ale technicznie wszystko ok
w zimie jak co to pójdzie do malowania
pełna grupa shimano deore xt 730
koła na felgach ARAYA
opony już nie pierwszej młodości ale jeszcze dadzą radę PANARACER SMOKE DART
jedynie siodełko będzie inne RITCHEY TITANIUM WCS aktualnie czeka na obszycie nową skórą
https://goo.gl/photos/FqPa3Zf6TMJeBBCx5

#3
gdy kupiłem tą ramę to był mostek cr-mo chyba fabryczne ale miał 15 cm C-C bosze jak założyłem to czułem się jak na triatlonie ;-) siodło czeka na obszycie i właśnie będzie pasować jak ulał klasyczny kształt
a już bardziej myślałem że się przyczepisz do białych pancerzy :D :D

#5
tak tak były białe pancerze pamiętam :) cieszę się że projekt ci się podoba chciałem właśnie żeby wyszło rasowo i chyba się udało
choć lakier nie pierwszej jakości to następne retro uratowane :D

#6
Fajna maszyna, geo super.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#10
Piękna maszyna. Jakoś tak mam, że te manetki kojarzą mi się z porządnym retro MTB. Uwielbiam je tak samo, jak nienawidzę grip-shiftów.

Kiedyś kupię sobie coś na tym starym Deore XT albo DX i będę jeździł, aż mi kciuki odpadną :mrgreen:
Jest:
93' GT Avalanche AL
97' Giant MCM
98' Giant Escaper Expert
99' Giant 880 ATX
97' Trek 730 MultiTrack

Re: WHEELER COMP LINE 7000 1990??

#12
Odkurzam nieco temat. Ponieważ części z tego roweru powędrowały do Alpinestars'a , rower pozostał na wieszaku dość długi czas. Dzięki Sztopiemu skompletowałem grupę LX 560 z wyjątkiem przedniej przerzutki, którą już miałem wcześniej. Brakowało mi jedynie kół, których szukałem z pół roku. Ostatnio udało się zakupić na OLX i okazało się że znamy się ze sprzedającym z allegro. Koła dotarły,zrobiłem serwis i centrowanie , bieżnie i kulki w doskonałym stanie. Jedynie czego nie rozebrałem to bębenka, nie chciałem zniszczyć tej podkładki co jest w środku, mocno cholera siedziała :)
Obręcze mavic ,proste i w miarę nie zużyte, szprychy cieniowane. Resztę sprzętu już wcześniej wyczyściłem i założyłem. Niestety tylna opona ma dość spore pęknięcie,czego nie zauważyłem wcześniej i muszę się z nią pożegnać..
Rower wygląda z czarnym Lx o wiele lepiej
Załączniki
20200311_164112 (1).jpg
20200311_164055.jpg
20200311_164032.jpg
20200311_164019.jpg
20200311_164004.jpg

Re: WHEELER COMP LINE 7000 1990??

#15
Ładny Wheelerek. Na moich ulubionych skeenwallach ciemny rower zawsze dobrze wygląda. Pancerze bez ich hejtowania (można hejtować rzeczy?), no dobra, bez ich oczerniania faktycznie słabo tu wyglądają, no ale to banalna drobnostka banalna do zmiany.
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm
cron