#2
Jeszcze zależy ile. Jak więcej niż 2 miliony to inwestowałbym złoto, dolar, funt, kupił sporo ziemi jezeli miałbym taka możliwość. Rozważałbym też wyjazd do Norwegii na stałe :) Jak mniej niż 2 miliony to otworzyłbym warsztat i robił noże i gadżety tytanowe na frezerkach cnc.

#6
corrado1111 pisze:
aldek pisze:też coś.
przepiłbym, rzecz jasna.
Wreszcie głos rozsądku.
ciekawe czy też będziecie tak śmieszkować jak się obudzicie w wieku 50-60 lat z marskością wątroby daleko na liście oczekujących na przeszczep, super heheszki ;)

#7
cardamon pisze:
corrado1111 pisze:
aldek pisze:też coś.
przepiłbym, rzecz jasna.
Wreszcie głos rozsądku.
ciekawe czy też będziecie tak śmieszkować jak się obudzicie w wieku 50-60 lat z marskością wątroby daleko na liście oczekujących na przeszczep, super heheszki ;)
Wyluzuj, nie można być takim materialistą.
Lodzermensch

#11
W Pl od cholery odlicza ci państwo podatek od wzbogacenia. Ja to bym zainwestował w drogie auta z małym przebiegiem z czasem drożeją jak nasze kochane jednoślady ;)
Lub otworzył firmę typu sklep z serwisem rowerowym i być dystrybutorem danej marki rowerowej a reszte bym rodzinie pomagał finansowo.
Można też zainwestować w nieruchomości typu mieszkania lub domki w górach do wynajęcia to są bardziej inwestycje na lata i dla pokolenia

#12
chyba bym się rozpił albo wydał szybko całość i został nędznikiem :D

największy problem w przypadku przypływu wielkiej kasy to nie umiejętność dźwigania tego ciężaru. Wystarczy spojrzeć na ludzi którzy wygrywali, spojrzeć na sportowców którzy potrafili rozwalić masę kasy

#13
Szczerze :D? to zainwestował bym na pewno w mieszkania przede wszystkim w Warszawie oraz w Krakowie. Gdyby jednak komuś udało się wygrać w lotto to sprawdźcie oferty biura nieruchomości w Warszawie -- > - pomogą wam załatwić wszystko.
Ostatnio zmieniony 2018-07-20, 08:57 przez diegons, łącznie zmieniany 1 raz.

#14
diegons pisze:Szczerze :D? to zainwestował bym na pewno w mieszkania przede wszystkim w Warszawie oraz w Krakowie. Gdyby jednak komuś udało się wygrać w lotto to sprawdźcie oferty biura nieruchomości w Warszawie -- > - pomogą wam załatwić wszystko.
Uciekaj spamerze
Ostatnio zmieniony 2018-07-20, 08:58 przez corrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Lodzermensch

#15
Soros płaci za ściąganie "imigrantów" sponsorując organizacje/statki by ich zbierały u wybrzerzy Afryki, ja bym zrobił cos dla przyszłości mych dzieci i wykupił choć jeden rejs by zawieźli ich spowrotem ;-)

#16
mentos pisze:Soros płaci za ściąganie "imigrantów" sponsorując organizacje/statki by ich zbierały u wybrzerzy Afryki, ja bym zrobił cos dla przyszłości mych dzieci i wykupił choć jeden rejs by zawieźli ich spowrotem ;-)
Chciałem dodać coś od siebie, ale nie dodam bo Skolioza mnie zbanuje :mrgreen:

#17
DługiDżon pisze:
mentos pisze:Soros płaci za ściąganie "imigrantów" sponsorując organizacje/statki by ich zbierały u wybrzerzy Afryki, ja bym zrobił cos dla przyszłości mych dzieci i wykupił choć jeden rejs by zawieźli ich spowrotem ;-)
Chciałem dodać coś od siebie, ale nie dodam bo Skolioza mnie zbanuje :mrgreen:
To akurat jest problem polityczno szmalowy i lepiej żeby go nie zaczynać . . . . .
www.velotech.pl