#123
elcia3009 pisze:Corri, Dodo pyta czy będzie jaki grill/ognisko i co trza wziąć ? Kiełbaski, mięsko etc ? ;-)
Raczej grill, na ognisko nie mam drewna.
Ja kupię jakieś kiełby, chleb itd ale od przybytku głowa nie boli.
Lodzermensch

#124
skolioza pisze:Te Dodo, nigdy namiotu po ciemku nie rozkładaleś? to co z Ciebie za tasiemiec-partyzant?
Wstępnie ze Stachem gadaliśmy o wyjeździe z Krk w sobotę o 7
Czołówka ułatwi sprawę :-). Jak się nie spróbuje to się nie wie czy potrafi. Za zwyczaj jak już się na zbiegowisku wszyscy pojawiają to nasz namiot już dawno stoi :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I
Załączniki
P1070776m.JPG

#126
Olrajt.
Jazdę zaczynamy na parkingu Kaloryfer - ul. Wycieczkowa 74 w Łodzi.
Kraków wyjeżdża z miasta Smoka ok. 7.00 - więc wstępnie umówmy się tam o godzinie 11.00. W razie obsuwy - zmienimy godzinę.
Wszystkim podróżującym z Krakowa i Bydgoszczu przypominam, że od jutra będzie otwarta obwodnica Łodzi na autostradzie A1 - Bydgoszczu nie musi więc zjeżdżać na Węźle Łódź Północ na Stryków, lecz może jechać dalej A1 do węzła Brzeziny i stamtąd udać się w stronę Kaloryfera. Tym samym zjazdem polecam zjechać, jeśli zobaczymy się w piątek i Bydgszczu będzie jechać prosto do mnie na nocleg.
Tym samym węzłem może zjechać Karków jadąc A1 prosto z Piotrkowa do samej Łodzi.
Jeśli natomiast Kraków chce jeszcze zajrzeć na chwilę do Corrada przed jazdą, to lepiej zjechać na węźle Łódź Południe.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#132
aldek pisze:mogę, ale nie powinienem, bo biorę jakieś przeciwzapalne świństwo.
Ani rower, ani płyny, to co ja tam będę o kulach stał jak inwalida wojenny.
No to jesteś usprawiedliwiony.
Lodzermensch

#133
Ja tam mam nadzieję, że mnie nie zmęczycie za bardzo - no wiecie... ciężki tydzień w pracy - codziennie fizyczna zasuwa...
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#135
Michał specyfiki gotowe bo podpałki w Łodzi nie można kupić coś o tym wiesz
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#138
skolioza pisze:Czy w bazie zlotu będzie zestaw narzędzi? Po jeździe będę musiał przeprowadzić fakultet z rozbiórki roweru żeby Maestro mógł zabrać ramę do renowacji
Jest pełen prawie zestaw.
Lodzermensch

#140
skolioza pisze:To prawie mnie martwi... :-P
będzie czym rozkręcić stery (36), czym je wybić, czym rozkręcić suport klasyczny, ściągacz do korb? bo mogę jeszcze spakować jak coś ;-)
Z suportem chyba będzie problem.
Lodzermensch

#146
skolioza pisze:To prawie mnie martwi... :-P
będzie czym rozkręcić stery (36), czym je wybić, czym rozkręcić suport klasyczny, ściągacz do korb? bo mogę jeszcze spakować jak coś ;-)
Spokojnie u mnie ściagacz też się znajdzie, suport też damy radę zdjąć:)

Znajdę Was dzisiaj w Łagiewnikach!
DBR

#148
noooooo ja jestem zmuszony ;-) odwiedzic Cie jeszcze raz 8-)

pozdrawiam wszystkich
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#150
marcin74 pisze:noooooo ja jestem zmuszony ;-) odwiedzic Cie jeszcze raz 8-)

pozdrawiam wszystkich
Jak zwykle parę rzeczy zapomniałeś zabrać:) Wpadaj kiedy tylko chcesz.
Lodzermensch