#31
skolioza pisze:Chodzi o noclegi?
No tak, pod namioty się nie piszemy a do tych schronisk to też bez sensu po nocy latać. Jeszcze nie raz się spotkamy.
Lodzermensch

#33
skolioza pisze:no to szkoda
a jakby tak zagadać ze Stachem, czy by Niewiadówki dla Was nie podstawił?
Dyrektorzy, gdzie nas 4 w Niewiadówku widzisz:)
Lodzermensch

#35
Jak się zmiękczą to i z 10 osób wejdzie. Corrado robi się wtedy bardzo elastyczny
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#37
Proponowałbym wydzielić osobny temat z dyskusjami przed zlotem tak jak było robione do tej pory. Myślę, że zachęci to ludzi, których jeszcze nie było, bo będzie temat bardziej przejrzysty. Niestety nie mam tak dużych mocy moderatorskich i dlatego muszę poprosić o to naszego Ojca Dyrektora :-).

Poza tym jak tam? Wizyta w Będkowskiej w celu zaklepania terminu została złożona? Data zlotu jest już tuż tuż, a jeszcze nie ma 100% pewności.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#39
Ja się zastanawiam czy z Krakowa pojechać na rowerach, czy lepiej zabrać jakieś szpeja różne, część niepotrzebnych (mi), a wpakować jeszcze jeden rower więcej. Co prawda nic czego byście już nie widzieli na forum no ale zawsze jeden rower więcej lepiej w brygadzie wygląda :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#46
Wszyscy na nim wypadli bardzo korzystnie, ale ja chyba najlepiej :-). A Ty jak tam? Będziesz obecny tylko duchem, czy jednak zdecydujesz się przybyć ciałem?
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#47
dodo1989 pisze:Wszyscy na nim wypadli bardzo korzystnie, ale ja chyba najlepiej :-). A Ty jak tam? Będziesz obecny tylko duchem, czy jednak zdecydujesz się przybyć ciałem?
Niestety tylko duchem, może za rok będzie lepiej.
Lodzermensch

#48
Ja niestety w tym roku też się nie pojawię, ze względu na urlop rodziny, który mam możliwość zrealizować tylko w pierwszej połowie Czerwca, bawcie się dobrze, żałuję bardzo !!!

#55
BTW nie chce być rozbijaczem imprezy, ale jakby ktoś miał ochote to nasza ekipa urywa się w niedziele rano i planujemy TPN na rowerach (Chochołowska i Ścieżka pod reglami) albo Turbacz. Jak ktoś chętny to zapraszam :)