X rocznica :)

#1
Kilka dni temu minęło okrągłe 10 lat istnienia inicjatywy pt RetroMTB. pl w sieci Tradycyjnie w okolicy tej daty wybieramy się z Soro na pojezdzawke z tobolami :-)
Nishiki jest już gotowe na ukraińskie dukty - dostało szersze 2 calowe gumy szersza kiere Syncrosa wygodniejsze chwyty Toma oraz jego rogi
Można by jeszcze pokusić się o krótszy sztywniejszy mostek np Syncrosa 120-125mm ale póki co jest stary Shogun :-)
Startujemy za tydzień!
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
Załączniki
55719411_578339349335945_1815518487456514048_n.jpg
55942570_395229467957220_5535468397862584320_n.jpg

Re: X rocznica :)

#4
Było super ! Pogoda udana, krajobraz piękny. Po raz kolejny doświadczyliśmy, że chyba idealna mapa Ukrainy jeszcze nie wyszła, ale byliśmy gotowi na większość "gruntówek" zamiast asfaltów. Nie wiedzieć czemu często Ukraińcy pytani o drogę,, widząc nas na rowerach mówili, że przejazdu nie ma, "na takiej maszynie się nie da, ale jest gruntówka" - w to nam graj ;)

Re: X rocznica :)

#5
Brawo Wy! Fajny wyjazd i zdjęcia. Widzę że na Ukrainie czas stoi w miejscu, prawie nie różni się od czasu kiedy przejechałem ją wzdłuż na południe i z powrotem 16 lat temu. Jakby porównać Polskę dziś i 16 lat temu to mamy przepaść jednak

Re: X rocznica :)

#9
Ja pierd.... Nie wierzę że nie trafiłem na ten temat wcześniej!

Mieliście Panowie piękną przygodę :) Zdjęcia i opis świetne. Zazdroszczę :P Podoba mi się "trzeci hamulec" :D :D Jak amor po tych wojażach? Od zeszłego roku nastawiam się na wyjazd u nas z Poznania R1 do granicy i powrót wybrzeżem, lub opcja druga jakąś ciekawą trasą z Poznania na zlot firmowy :) (i z powrotem). Nie mam niestety towarzystwa, ale jak by co sam też pojadę jak tak wypadnie. Generalnie propsy Panowie! :)