#34
Przeniosłem 2 powyższe posty z bliźniaczego wątku - niech pozostaną tam suche informacje

odpowiadając:
Aldku, tam nie ma żadnego linka - po prostu tekst jest podkreślony ityle A informacje będą sukcesywnie pojawiać się w I tamtego watku poście jak rok temu
Wiesz mniej więcej jak wyglądało to rok temu, więc sam oceń czy dla latorośli nie będzie to zbytnie forsowanie Bo personalnie absolutnie przeciwwskazań nie ma!

Rad - rezerwuj!

dla porządku:
Tutaj znajdziecie esencję informacji nt tegorocznego zlotu a do dyskusji i uwag zapraszam w tym wątku :-)
Ostatnio zmieniony 2011-03-31, 18:22 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#43
wiem, że jest dość późno, ale przez 2 ostatnie tyg nie miałem nawet czasu siąść na kompie... (kurs na prawko + klasyfikacja) :-/ Jutro nad tym zasiądę, ale muszę wiedzieć jakie są opcje druku

#53
tutaj 2 pierwsze wersje... druga jak dla mnie jast bardziej przejrzysta... czekam jeszcze na info od Skoliozy co dokładnie ma być napisane w "dodatkowych informacjach"

1.
Obrazek

2.
Obrazek

#57
ok... wersja ostateczna..... Przepraszam za sprofanowanie kolorów loga, ale szare XTR-owe lepiej gra kolorystycznie.... czekam na ostateczne zatwierdzenie, spłaszczam warstwy i wysyłam do aldka
Obrazek

#58
Plakat, a nie ma info, gdzie się zbieramy? No i do tekstu dodałbym "rowerów mtb" bo nam te z wielkim kołem przyjadą.
A po drugie, wykrzyknik dajemy po ostatniej literze zdania, a nie po spacji.
I trzy: dlaczego zrobiłeś takie ponure, bure bełełełe z tej panoramy? Technik malarskich w Photoshopie i tak nie podrobisz tak łatwo, a zgubiłeś fajną perspektywę. I kolory są jakby ktoś umarł. Strach pomyśleć, co wyjdzie w druku...

Ale co ja tam, ja tylko drukuję :-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#59
MTB jest w 2 miejscach....
info o starcie jakoś wpasuję
błebłe jako tło jest dobre (napisy i tak zasłaniają pół panoramy)
kolorki zaraz jakieś zrobię bardziej żywe
cron