¤ II oficjalny zlot RetroMTB.pl - plakat i inne dyskusje

#1
Co prawda dopiero połowa listopada, ale już można jakoś zacząć myśleć....
To, że zakładam temat to nie znaczy że jestem organizatorem :mrgreen:
Po prostu z nudów przygotowałem wzór plakatu...
Obrazek

Jak będzie więcej niż 2 sponsorów to jest jeszcze miejsce po prawej stronie....
Jak nie to się przekadruje :-D
Jak się podoba to ok, jak nie to mam jeszcze kilka innych sampli :roll:

Myślałem też o fotce różowego kleina El-MO, Albo xizang-a Radzieja (wg mnie 2 najbardziej odjechane rowerki na forum :-P). Jak jakieś macie (na fajnym tle - żeby zmieścić napisy) to dajcie znać.
Ostatnio zmieniony 2011-06-13, 08:49 przez staszek, łącznie zmieniany 4 razy.

#3
hehe, z tymi sponsorami to nie przesadzaj, nie przewiduję raczej takowych Oczywiście liczę na pewne wsparcie ale to nie w formie sponsoringu raczej Chętnie zobaczył bym inne projekty także! I weź Stachu pod uwagę że raczej będzie to drukowane na drukarce mono...

A co do samego zlotu, skoro już taki temat padł Myślałem, aby podobnie jak w roku zeszłym uderzyć w połowę czerwca, aby zachować pewną cykliczność Poza tym, uchylając rąbka tajemnicy są już wstępnie nagrane pewne atrakcje, jest też wizja zlotu (nieco inna niż w roku zeszłym, trzeba się na własnych błędach i oczekiwaniach innych uczyć :-))
Powiem tyle - będzie git, szykujcie wolne wstępnie od piątkowego popołudnia do niedzieli włącznie
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#4
Inne wersje jutro (jestem zmęczony i mi się nie chce wgrywać :-/)
Datę tak sobie wpisałem z głowy :mrgreen:
Co do drukowania to mam dostęp do drukarki A3 tylko, że czarno białej....
Mogę się przejść do drukarni obok mnie i popytać ile by było za joba ok 20 A3 :-/

Z tego rąbka tajemnicy wnioskuję, że pewnie się trzeba będzie w nocne oświetlenie zaopatrzyć :mrgreen:

#5
staszek pisze: Z tego rąbka tajemnicy wnioskuję, że pewnie się trzeba będzie w nocne oświetlenie zaopatrzyć :mrgreen:
chyba tylko po to aby po piwo czy kiełbachę trafić :mrgreen:
a co do formatu - nie wiem czy sklepy będą chętne na A3.... może bezpieczniej A4, ew takie i takie z przewagą A4? tak czy siak cały czas mamy do dyspozycji mono (czarno-biały plakat)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#6
Luz
Mam w firmie dwa hajendowe xeroxy, mogę podrukować, byleby nie tysiąc sztuk. I A3, i A4, co tam sobie chcecie, dajcie ino wcześniej cynk i pdf-a albo eps-a. Taki A3 to mógłby np. dla uczestników być, jak sklepy tego wieszać nie chcą. Choć, jakby to dopracować, to kto wie...
Staszek, jest taka konwencja plakatu, od której ja bym tu nie odchodził, żeby było to w pionie. Po prostu łatwiej jest to wieszać na słupach i ścianach.
Co oznacza, że tego zdjęcia trzeba by trochę "doklonować", ale to nie powinien być problem, bo na górze masz niebo, a dołem – w miarę jednorodny grunt, i tak będzie przykryty przez napisy.
A dodatkowo, na dole w ramkach wrzuciłbym kilka jeszcze fotek co bardziej strojnych rowerków z naszego forum. Wtedy ludziska będą z rozdziawioną gębą przystawać, i te klejny zaskary oraz, rzecz jasna, skoty, oglądać :-)
A, i dałbym też lekki outline do tytułowego fontu. Jak retro, t retro.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#9
el mo pisze:Kurczę, to po takim wstępie nie może mnie nie być.... :-)
Mam nadzieję, że tym razem dam radę.
+2
Zakupię bilety już po nowym roku i wtedy nie będę miał już wyjścia jak dać radę ;-)

#10
Ja już mam ten plus, że rowerek jest już złożony w Kraku :). Także już teraz mogę dać słowo, że będę :)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#13
Sorry za zwłokę, ale nie miałem kiedy siąść na kompie w weekend :-/

Wersja nr.2

Kolor
Obrazek


i bez koloru
Obrazek



Cierpię na niedostatek zdjęć :-?
Jak ktoś ma coś fajnego to się nie wstydzić tylko podsyłać :mrgreen:

#17
1.proponuje w tym roku okolo miesiaca przed zjazdem rozeslac zaproszenia do najpopularniejszych forow (light bike, forumrowerowe, forumszosowe + inne + fora lokalne) z prosba o wyroznione ogloszenie [w ostatecznosci zwykly post] - mysle, ze w ten sposob udaloby sie dotrzec do potencjalnych zaiteresowanych.

2. wkrotce
Obrazek

#20
Oczywiscie, na Slowacji norma dla produkotw owocowych w plynie wynosi min. 52%. Wzystko ponizej traci na szlachetnosci i jest uwazane za popluczyny :lol:
Jako ciekawostke podaje slowacka definicje powidel: szalony pomysl jak nie zrobic wodki ze wszystkich owocow - czysta strata!
cron