#4
skolioza pisze:
corrado1111 pisze:
dodo1989 pisze:My z Elcią juz zameldowani w Brandysówce.
Palcie ognicho.
żeby Łódź trafiła ;)
Z zamkniętymi oczami trafimy.
Lodzermensch

#6
Underground pełną parą, a mianowicie number już mam ;) Jako, że zanosi się, że zostanę tata na dniach, raczej do Was niestety nie dotrę... ale za to udało się spotkać dzień przed ze starym zlotowym wygą.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników :)
Załączniki
20180607_203408.jpg

#7
Soro pisze:Underground pełną parą, a mianowicie number już mam ;) Jako, że zanosi się, że zostanę tata na dniach, raczej do Was niestety nie dotrę... ale za to udało się spotkać dzień przed ze starym zlotowym wygą.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników :)
To jakaś korupcja jest, CBA wkroczy do Was. Soro gratulacje.
Lodzermensch

#19
Posiadaczy owych sptzętów zapraszamy pod srebrmą toyotę corollę, bo nie wiemy jak wyglądacie i czy Wy to Wy :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#30
Pogoda dopisała, dzięki Bart
Bart pisze:
skolioza pisze:Bart, jakies rozchwianie emocjonalne? ;-)
Zapomniałem, że na tym forum nie można lubić nic innego bo jest się zaraz wyśmiewanym i poniżanym.

Lecz to nie jest już forum tylko kółko wzajemnej adoracji. Wychyl się z innymi poglądami to cię zniszczą za wszelką cenę.
zupełnie nie załapałeś sarkazmu - o rozchwianie pytałem gdyż dwa kolejne posty zdecydowanie przeczyły sobie :
- Zejefajny ten Kross :shock:
- Ale gówno ten Kross. Te z tyłu są zajefajne.

A Kross faktycznie fajny, choć nie retro

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Wracając do tematu - o wrażeniach nie piszę, gdyż uważam że mi nie wypada, dziękuję jednak wszystkim za przybycie, wspólną fajną zabawę i rowerowanie
W szczególności, jak co roku kłaniam się w pas fundatorom nagród: firmie Wertykal i Sylwii, oraz Yvesowi za numerki :-)

W tym roku zlotowe podium wyglądało następująco:
III miejsce mój S-bike SS (dziękuję za głosy raz jeszcze)
II miejsce Endorfinka Czajnika
I miejsce Cannon Yvesa

Nagroda specjalna Czapski Team 3x Kirk Revolution + Raleigh

Fotek ode mnie nie będzie, bo zapomniałem baterii do aparatu :oops: ale inny cykali ostro więc nic Was nie ominie
Ostatnio zmieniony 2018-06-11, 15:15 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron