#91
YvesMoi pisze:dla ścisłości, ja b iorę namiot więc problemu ze mną nie ma,,,,aaaaaaaooo
ja tez .....zastanawiam sie :idea: nie bedzie problemu :?:

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#93
corrado1111 pisze:Zmieści się w tym małym namiociku cały szwedzki dwór?
na te pare dni zamieszkamy w Palacu Poznanskiego .....namiot planuje dla rowerow :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#94
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:Zmieści się w tym małym namiociku cały szwedzki dwór?
na te pare dni zamieszkamy w Palacu Poznanskiego .....namiot planuje dla rowerow :idea:
A to już brzmi lepiej, tak to by było Wam niewygodnie.
Lodzermensch

#96
kaczko pisze:kraków nocuje na bank.

Nie wiem jeszcze gdzie, ale możliwe że też właśnie namiot weźmiemy.
Może jakaś jazda łodzią nocą?
Na namioty i samochody jest trochę miejsca więc no problem.
Co do nocnej jazdy to pewnie Focker coś wymyśli.
Lodzermensch

#101
focker pisze:U mnie całe mieszkanie wolne, a dość często goście sypiają. Tyle, że na podłodze, na miękkim dywanie.
Potwierdzam, dywan jest miękki.
Lodzermensch

#105
O której kto zamierza być? Raczej ja będę startować w sobotę rano - po robocie po ciemku ciężko będzie się dało spakować.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#106
dodo1989 pisze:O której kto zamierza być? Raczej ja będę startować w sobotę rano - po robocie po ciemku ciężko będzie się dało spakować.
Krakusy podobno wyjeżdżają koło 7 rano od siebie. Jaro z Bydgosczu będzie już w piątek.
Lodzermensch

#107
No to widzę, że będę musiał poważnie rozważyć piątek, bo w sobotę to jak tak wcześnie się nie zwlekę, a nie chcę, żebyście na mnie czekali :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#108
dodo1989 pisze:No to widzę, że będę musiał poważnie rozważyć piątek, bo w sobotę to jak tak wcześnie się nie zwlekę, a nie chcę, żebyście na mnie czekali :-)
My z Yvesem będziemy mieli nocne czuwanie.
Lodzermensch

#119
My raczej wolimy się osiedlić już tak jak będzie, czyli u Corriego na podwórku w piątek. Co prawda będzie to wyzwanie ze względu na okolice wieczorne, ale może się uda rozłożyć namiot? Bo z resztą nocne czuwanie będzie u Corrada? Jeszcze nie wiem czy się w ogóle uda, bo w robocie mocno nas teraz cisną.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I
cron