#181
Może lepiej przyjechać, podać grabę i się poznać :-). Musimy tak strasznie przenosić życie do tych internetów? :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#183
Grubego to nie da się lepiej poznać niż w rzeczywistości. Na zdjęciach to już nie to. Chyba go pogrubiają :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#185
No, ale skoro żarcia nie tknął to może rzeczywiście troszkę wyszczupleje - damy mu szansę. Póki co na łóżko tylko z pomocą.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#186
@Dodo, idąc tym tropem, to retrobajkowe forum powinno się posługiwać pocztą tradycyjną (papierową), a nie elektroniczną. Jak retro, to na całość :-D
A poważniej, pewnie, że najlepiej osobiście, ale nie zawsze się da. A nawet jak się da, to miewam opory z wtargnięciem w scementowane towarzystwo, bo nie zawsze przynosi to dobre skutki. Nie chcę niczego burzyć, czy wychodzić na cwaniaka. Najpierw złożę pierwszy retrorower, a potem zobaczymy. :mrgreen:

#187
RS pisze:@Dodo, idąc tym tropem, to retrobajkowe forum powinno się posługiwać pocztą tradycyjną (papierową), a nie elektroniczną. Jak retro, to na całość :-D
A poważniej, pewnie, że najlepiej osobiście, ale nie zawsze się da. A nawet jak się da, to miewam opory z wtargnięciem w scementowane towarzystwo, bo nie zawsze przynosi to dobre skutki. Nie chcę niczego burzyć, czy wychodzić na cwaniaka. Najpierw złożę pierwszy retrorower, a potem zobaczymy. :mrgreen:
Nie rób scen tylko wpadaj jak będzie okazja.
Lodzermensch

#191
Tej ekipy nie da się nie lubić. Jeździmy po Polsce, żeby się spotkać choć na chwilę. To jest w tym piękne. Maszyny to tak przy okazji :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#192
Nie mam cienia wątpliwości, ale muszę znaleźć jakieś rozsądne wytłumaczenie dla żony, że dla własnego ubogacenia duchowego potrzebuję czterech rowerów, gdy ona ma tylko jeden.
Argument "maszyny to tylko przy okazji" pewnie nie zadziała.
Ale wiem o sssoo chozzziiii i damy radę.

#197
skolioza pisze:Na pierwszej podlinkowanej fotce Jaro z Bydgoszczu jest podpisany jako Kaczko, na drugiej Dr.Resor
Kurcze, musiało mi się coś pomylić. Poprawię po robocie.
Lodzermensch

#210
aldek pisze:No, widzę że fajna fajna zabawa była, szczerze żałuję, że mnie nie było.
Tak btw, marcin, do kiedy jesteś w Polsce? Ciągle mam Twoje 153 zł :-D
:?: :?: :?: :?: z tego co pamietam od dawna jestesmy rozliczeni na zero :idea:

a co do samego zlotu ......szkoda ze nie wypalila jazda w Lasku :-( fakt rano lalo jak z cebra ale pozniej pogoda byla jak ta lala ;)
brygade z Krakowa rozgrzeszam .....ale Yves bylem pewien ze polatamy :)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie