#61
Ja to pewnie się przytoczę na Windriverze, ale jak się uda wykombinować to może ktoś weźmie z Krakowa do samochodu mojego Chili, który swoją drogą już z pół roku nie jeździł.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#66
elcia3009 pisze:Jak tam, trenerze Corrado? Na ten rok nowa koncepcja izotoników, czy będziemy testować coś nowego? :-D
Niestety w tym roku musicie wybrać nowego trenera.Życie mi się tak ułożyło że nie będę mógł być z Wami chociaż chciałbym bardzo.
Lodzermensch

#68
dodo1989 pisze:Niemożliwe! Bez Ciebie nie! Może przełożymy zlot?
Dzięki:)
Niestety nie wiem kiedy moja sytuacja się zmieni, bardzo możliwe jest że się zobaczymy jednak ale na tą chwilę nie mogę nic powiedzieć.
Lodzermensch

#71
Jakbyś wpadł do Będkowskiej w innym terminie to się piszę. Ja tam nie mam problemu z dojazdem i mogę się dopasować.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#72
Kurczę, życie mnie ostatnio nie rozpieszcza ale wszystko ułożyło się tak że na zlot się pojawię wraz z resztą patologii.Miejsca już mamy zaklepane.
Lodzermensch

#77
elcia3009 pisze:
corrado1111 pisze:...wszystko ułożyło się tak że na zlot się pojawię wraz z resztą patologii.Miejsca już mamy zaklepane.
Super :-) :-) :-)
Super to może u mnie nie jest ale na zlocie będę.
Lodzermensch

#79
dodo1989 pisze:Na pewno się troszkę rozerwiesz i naładujesz pozytywną energią, a to zawsze się przydaje!
Taką mam nadzieję, Tasiemce będą pijane.
Lodzermensch

#80
Chłopaki: snack, Bart, mekp, veng, kapelusznik pojawicie się w tym roku na Zlocie? Bo tak coś wspominaliście i na wieść o wizycie pana H. zrezygnowaliście. Może jednak w tej materii coś się zmieniło? ;-)

#86
elcia3009 pisze:Chłopaki: snack, Bart, mekp, veng, kapelusznik pojawicie się w tym roku na Zlocie? Bo tak coś wspominaliście i na wieść o wizycie pana H. zrezygnowaliście. Może jednak w tej materii coś się zmieniło? ;-)
EJ, nic nie wspominałem o tym by obecność tej osoby miała wpłynąć na moje pojawienie się lub nie na zlocie - szczególnie on.
Trochę kombinowałem jaki rowerek wziąć i nawet pogodziłem się z tym, że szału nim nie zrobie:)
Wczoraj dowiedziałem się jednak, że do 13.06 najprawdopodobniej będę na delegacji daleko, daleko... poza granicami kraju:)

#87
Szkoda, bo ja z Elcią mimo egzaminów na pewno zawitamy na zlocie. W końcu egzamin można poprawić, ale zlot się już w takiej konstelacji gwiazd nie powtórzy :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#90
Mam nadzieję, że w tym roku nas jeszcze więcej będzie niż poprzednio a i atmosfera podobna albo jeszcze lepsza będzie ;-) Tak jak Dodo wspomniał, będę mieć sporo na głowie ale czego się nie robi na Zlot, który jest TYLKO raz do roku!