#34
Soro pisze:Zdjecia od Corrado jak z filmu "Kac Vegas Będkowska" :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

Było rewelacyjnie jak zawsze, gdyby nie Dodo i jego taśma to Brandysówka chyba by już się całkiem rozleciała.
Lodzermensch

#35
To i 3 grosze ode mnie :-)

Po pierwsze - dzięki Wam wszystkim za przybycie, dobrą zabawę i stworzenie świetnej atmosfery - to na prawdę najlepszy dowód że warto poświęcić te parę chwil i pracy na organizację :-)

Po drugie - wiem że niektórzy z Was byli zawiedzeni, gdy poprosiłem o zwrot numerów po imprezie Jest szansa, że uda się na rok przyszły skołować dedykowane numery - takie przesłanki pojawiły się już na zlocie! W takim wypadku, jeśli faktycznie się uda, obiecuję zwrócić na przyszłym zlocie numery, z którymi jeździliście w miniony weekend:-)

Po trzecie - wiedzcie, że taka forma zlotu, jakiej doświadczyliście to nie tylko moja zasługa
W tym miejscu chciałbym więc serdecznie podziękować tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę do organizacji imprezy:
- firmie Wertykal (http://www.wertykal.com/) za ufundowanie nagród rzeczowych
- firmie Evo-bike (http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=22888450) za ufundowanie nagród rzeczowych
- firmie Eseip ( http://eseip.pl) oraz Maćkowi Czarneckiemu z Wertykala za zorganizowanie atrakcji linowych
- Sylwii (którą tym razem poznaliscie :-)) za zorganizowanie zlotowych nalejek
- Mackowi Bujakowi za walkę z grafiką
- Docentowi.net oraz Yvesowi za użyczenie sprzętu - laminarki, stojaka, wagi..
- chłopakom z Pato-Łodzi za zdjęcie oznaczeń z trasy
- oraz Mojej Drogiej Małżonce za pomoc w ogarnięciu całego przedsięwzięcia oraz domu postawionego przez 3 dni na głowie ;-)

Foty się ladują - trochę to potrwa, bo lecą w pełnym rozmiarze (100 nie będę zmiejszać...)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#37
Powiem tak... Żałuję że nie mogłem być ale cóż... sesji nie przełoże :-(

Mam mocne postanowienie żeby w przyszłym roku bardziej się postarać i mimo egzaminów przyjechać...( ew wnioskuję o przesunięcie za rok zlotu o jakieś 2tygodnie).

PS. Firmie Evo-Bike... Jak poważnie to brzmi :D

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#38
Gratulacje dla organizatorów!!! Bardzo żałuję, że nie mogłem przybyć i mam nadzieję że w przyszłym roku nic nie stanie na przeszkodzie :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#39
Mi niestety w tym roku nie wyszło - niedziela była od początku spisana na straty, a sobota przepadła jeszcze w piątek :( Tyle choć, że ze Skoliozą kawałek trasy objechałem tydzień wcześniej; no trudno - klasycznie postaram się bardziej za rok :)

Foty mówią same za siebie - warto było (jak co roku!) :)

#44
skolioza pisze:widzicie jak to wszystko pięknie się ze sobą przeplata i dopełnia?
każdy znajdzie coś dla siebie, każdy będzie mógł położyć nacisk na tę część zlotu, która mu odpowiada
Najlepiej mają Ci, którym odpowiadają obie części jednocześnie :mrgreen:
wheeler 5000 pro line
on-one pompino CX

#46
Ja w tym roku trochę spasowałem z piciem i żadnemu podjazdowi na zlotowej wyprawie nie popuściłem :-). Coś za coś. Przyznam szczerze, że ledwo parę dni po, a już tęsknię. Namiot się spisał znakomicie - rower też dawał radę :-D. Dziękuję wszystkim za przybycie i za stworzenie tak niesamowitej atmosfery, gdzie dobre poczucie humoru to podstawa, a i zawsze można liczyć na pomoc innych - oj wielu z niej skorzystało na trasie w niedziele hehe. Już nie mogę się doczekać następnego zlotu. Naturalnie, że będę! Co to za zlot bez ani jednego fulla? :-D Oczywiście szczególne podziękowania kieruję dla kierownictwa!
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#51
zimny pisze:donosze iz nad brandysowka (zolty slak w strone szklar) wciaz wisi oznaczenie trasy retroMTB ciut zmodyfikowane przez tubylcow ;)
To wina Łodzi,mieli posprzątać ale przetrenowali w nocy.
Lodzermensch
cron