#32
haha to się właśnie nazywa uprzedzenie :-D jak bardzo piździło widać na zdjęciach - słonko świeci, my w cienkich bluzach... ale lepiej ponarzekać nie?

To jak Piotrze - pytam wprost - zorganizujesz jakieś rocznicowe spotkanie wg Twojego pomysłu, czy będziesz czekał aż ktoś zrobi to za Ciebie (a jak nie zrobi będziesz miał kolejny powód do narzekań? :mrgreen: )
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#33
a czemu ja ?? gdzie ?? w lesie, na kopcu , na Turbaczu , zrobiłbyś jakiegoś grila u siebie na wsi , poglądamy skoty, pojeździmy na nich , niech sie rowerki poruszają troche .

Jest tu że tak powiem wpizdu ludzi i nikogo to chyba nie interesuje , jak widać .
www.velotech.pl

#34
czemu Ty? w końcu to Twój pomysł więc logicznym jest że jeśli się coś proponuje to i z automatu podejmie się organizacji tegoż- chyba że szukasz jelenia od roboty :mrgreen:

Tak czy owak - pewnikiem jest że będę się starał aby wypalił rokroczny plan drzydniówki z sakwami Jeśli do tego zorganizowane będzie jakieś spotkanie - to tylko będę się cieszył z inicjatywy
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#35
skolioza pisze:czemu Ty? w końcu to Twój pomysł więc logicznym jest że jeśli się coś proponuje to i z automatu podejmie się organizacji tegoż- chyba że szukasz jelenia od roboty :mrgreen:

Tak czy owak - pewnikiem jest że będę się starał aby wypalił rokroczny plan drzydniówki z sakwami Jeśli do tego zorganizowane będzie jakieś spotkanie - to tylko będę się cieszył z inicjatywy
nie szukam jelenia, tylko Ty se spędzasz miło czas , przeczytaj moje zapytanie , a nie wcziskaj mi czegoś innego i nie odrwacaj mi tu kota ogonem .


a z resztą jak zwykle pytanie na pytanie i tak w kólko, uważam koniec OT , jak zwykle... miłej jazdy, fotki wklejaj będą lizać .
www.velotech.pl

#38
jacob pisze:Hmm a ja raczej nie będę mógł sobie pozwolić na tyle dni urlopu aleee jeśli na koniec zorganizujecie jakąś imprezkę to bym wpadł.
na impezkę raczej nie licz - chyba że przekonasz Piotra żeby zamiast szukać fizycznego sam zadziałał wedle swojego pomysły My jak wrócimy z wypadu raczej to raczej będziemy myślećo ciepłej kąpieli i wygodnym wyrku niż o organizacji kolejnych obchodów :-)

No i 1 dzień urlopu poza sezonem to nie aż "tyle" - ale wiadomo, w robocie różne panują układy a trzeba pracę szanować
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#39
Cóż mogę powiedzieć - na pewno nie pojadę! W ten oto sposób zwiększyłem swoją szansę na wyjazd o jakieś 100% - nie będe pisał, że się postaram itd - po prostu zobaczę jak wyjdzie; wola i chęć jest wielka :)

#52
mamy zawirowanie wokoło akcji....
Dominik z względu na większe niż się spodziewał i zdecydowanie większe niż w zeszłym roku mrozy (rok temu łapało nas tylko w nocy nieco poniżej 0, teraz trzyma permanentnie) odpuścił Rozumiem i szanuję to - nie sztuką jest porwać się z motyką na słońce (do jakich to skutków może doprowadzić przy niskich temperaturach nie trzeba tłumaczyć), sztuką jest z rozsądku odpuścić wyjazd, który był celem przez cały rok

Także Podlasie musi poczekać, coś nie mamy do niego szczęścia Ja jutro uderzam z Krakowa na kołach i zobaczymy jak będzie szło (chyba że i mnie jutrzejsza aura ostudzi ;-))
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#53
skolioza pisze:Także Podlasie musi poczekać... jutro uderzam z Krakowa na kołach...
Rozumiem, że nie na Podlasie już. Jaka jest nowa trasa? Noclegi nie pod namiotem w takiej sytuacji?
Ostatnio zmieniony 2013-03-24, 08:30 przez Gerwazy, łącznie zmieniany 1 raz.

#60
Z tą droga pod Rożnowem to dłuższy temat. Baner wisi tam przynajmniej jakoś od czerwca. Wtedy służbowo zapędziłem się tamtędy do NS. Oczywiście nie chciało mi się wracać i przejechałem samochodem. Wcale nie byłem jedyny :)
cron