#31
skolioza pisze:miejmy nadzieję, że osiągnęliśmy pewien poziom który utrzymamy
w przyszylm roku wszyscy liczymy na Chroboczy team (na tandemie tata,mama + w przyczepce orliki;) i kategorie dla koni pociagowych (moglbym wtedy wziac swoja Ruda, tylko rozgladne sie za odpowiednia lektyka;)

pzdr Kapuza i mali koledzy!
Obrazek

#32
Urlop skończony, wreszcie i ja zasiadłem do komputera.
Więc najpierw powiem, że te nogawki czarne, to są Agaty, mojej córki. I chciałaby jakoś je odzyskać przed obozem na początku lipca, ale to się przez PW jakoś dogadamy.
Dwa: pompkę docenta znalazłem ja, i oddałem komuś przy stole, chyba Staszkowi albo koledze Kaczko... No, nie pamiętam :-)
I trzy, najważniejsze: zlot udał się nadspodziewanie, kapitalna organizacja, świetna trasa pierwszego dnia (drugiego dnia nieletnia część Grodzisk Rejsing Tim ogłosiła strajk :-D ), no, generalnie, było super.
Niech ci, co nie byli, żałują. A ci co byli, w tym i ja, niech odliczają miesiące do następnego, III zlotu.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#33
Kurczę, no to teraz jeszcze bardziej żałuję, że mnie nie było....

Przejrzałem na szybko zdjęcia Corrada i mam wnioski - po pierwsze, Marcin, świetny wybór Brandysówki - na zdjęciu w głębi jak na dłoni widać wcześniejszą drewnianą wersję Spinergy Rev-Roxa. Po drugie, jak ten Race Face miał nie paść, jak Yves ma zapas wszystkich korb, które wyprodukowali. Po trzecie, nie wiem, co mieliście w tych zielonych i brązowych butelkach - na zdjęciach są stosunkowo często - Magura Royal Blood?

No i zazdroszczę Wam superowej zabawy, Ojcecowi organizacji - i nastepnym razem na pewno już będę :-)

:-)

#35
el mo pisze: Po trzecie, nie wiem, co mieliście w tych zielonych i brązowych butelkach - na zdjęciach są stosunkowo często - Magura Royal Blood?
Podobno po tym napoju miała rosnąć wytrzymałość na podjazdach ale ja piłem to do późnego wieczora i nic takiego nie zauważyłem, tylko złamałem sztycę w tandemie więc chyba rosła siła ale w innych partiach ciała:).
Lodzermensch

#44
skolioza pisze:
el mo pisze:
No dobra,zafascynował mnie kształt faktycznie i oceńcie w galerii jak to wpłynęło na Cilo:):)
Corrado, wygląda superowo z tym Thomsonem 8-)
Cilo czy tandem? :-P
Tandem bardziej zawodowo wyglądał bo sztyca była w ostrzejszym kącie zgięta:)
Lodzermensch

#46
Dobrze że nie popsułem tego Tandema przed konkursem tylko pod wieczór bo by Ojciec Dyrektor rzucił na mnie klątwę i by mi się wszystkie ramy łamały:)
Lodzermensch

#54
O żółtym szlakiem spod Sokolicy do góry - bardzo lubię ten podjazd :) Btw: nie wiedziałem, że mamy w okolicy Krakowa dwa Wąwozy Zbrza. Ten w Dolinie Racławki jest równie błotny co ten na Garbie Tenczyńskim? Super trasa :)

#55
szlak idzie zboczem wąwozu, nie samym wąwozem Ale po deszczu i na zboczu i na dnie może tam faktycznie być ślisko - podłoże to typ takiej glinki, w którą woda jakby nie wsiąka tylko tworzy warstewkę mazi na powierzchni
Za to sam wjazd do wąwozu jest super - całkiem legalnie przejeżdżasz przez czynną kopalnię / kamieniołom dolomitów :mrgreen:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#56
kamieniolomem lepiej zjezdzac niz pod-jezdzac (ze zdjec wnioskuje ze wybraliscie ten 2gi wariant;).
super tez wyglada dolina raclawki na wiosne - jest totalnie wyscielona tymi bialymi kwiatkami o malych dzwonkowatych kwiatkach.
Obrazek