Re: Zlot 2019 esencja informacji

#2
Zlot, zlot i po zlocie :-)
Niebawem na pewno będą pojawiać się pierwsze galerie i komentarze, tymczasem odrobina retro-dobra jakie można było na zlocie zobaczyć i dotknąć :-)
Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, firmie Wertykal za coroczny sponsoring, oraz Yvesowi za pomoc w organizacji :-)
https://www.facebook.com/RetroMTB.Polsk ... 152479580/
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

I po zlocie 2019!

#3
Wróciliśmy, ogarnęliśmy rzeczy i przyszedł czas na przesłanie zdjęć:
https://photos.app.goo.gl/mQUprcs3vKRxNatMA

Podsumowując - dzięki za tak miłe towarzystwo! Z wielką przyjemnością spotykam się z Wami na zlotach. Wiadome, że już planujemy przyjechać za rok. Dzięki wielkie sponsorom, a szczególnie dzięki Marcin (Skolioza), że dajesz nam powód by się spotkać, zorganizować i razem pokręcić po okolicy. Oby Ci nigdy zapału nie brakło!

Z mojej strony możecie zobaczyć parę fotek z obozowiska i z trasy. Klimatu na pewno nie da się oddać na zdjęciach, ale tym, którzy byli mogą ten klimat przypomnieć!

Pozdrawiam!
Zapraszam do poczytania na temat wypraw, oraz innych niekoniecznie rowerowych rzeczach

www.z-ne.com.pl/portfolio/

Re: I po zlocie 2019!

#13
czajnikmtb pisze: endorfina była
Były dwie, a za rok... będzie więcej ?
https://photos.app.goo.gl/C7aGex8LWabSw8UWA
Obrazek

Dzieki wszystkim za mile spędzony czas, a w szczególności kierownictwu za organizację i cierpliwość oczekiwania na końcu podjazdów.
Dziasiaj przed odbiorem auta zaliczyliśmy jeszcze rowerami jaskinię nietoperzową - kilka sztuk latało wewnątrz - a teraz park wodny w Krakowie przy Dobrego Pasterza i na nocleg zjeżdzamy do domu.
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >
cron