Ludziska z Warszawy - prośba o pomoc

#1
Hej, słyszał ktoś z Was o Muzeum Przyrodniczym Doliny Wisły?

Zdybałem w sieci fotki auta z taką sygnaturą, które prawdopodobnie stoi jako nieruchomość pod Muzeum Motoryzacji na Filtrowej 62 Niestety wujek Google nie chce mi pomóc znaleźć prawdopodobnego właściciela....

a może ktoś z Was przejeżdżając tamtędy mógłby zerknąć co jest napisane pod napisem głównym? może jakiś adres telefon... z fotki g.... widać :/

Obrazek

Obrazek

foto znalezione na graty.art.pl
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#2
Ze mnie Warszawiak przyszywany i nie słyszałem o takim muzeum. Wpisałem jednak w Google prostą frazę i wyskoczyło mi to forum z kilkoma innymi zdjęciami tego samochodu (trzeba zjechać prawie na sam dół):
http://www.motoshowminatura.fora.pl/gad ... ,2905.html

Post ten został napisany w styczniu tego roku, więc może zgłoś się do gościa i będzie umiał Ci pomóc.
Niestety Muzeum Motoryzacji jest mi zupełnie nie po drodze. Jednak jeśli będzie to sprawa wybitnie gardłowa, to postaram się pomóc i podjechać w to miejsce.

#3
Dzięki, fotki auta są w kilku miejscach w sieci, zawsze w kontekście tego adresu i na przestrzeni ponad roku
Wygląda na to że auto tam stoi - dzwoniłem do Muzeum Motoryzacji, ale tam o tym muzeum, ani o właścicielu pojazdu nie słyszeli/nie wiedzą....
A wtyków w WK nie mam, żeby po numerach sprawdzić, dlatego kombinuję inaczej

Dzięki za odzew, w razie czego będę Cię molestować ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron