Obręcze i piasty na 28 h pod 26"

#1
Ten temat specjalnie założyłem bo chciałem dać odpowiedź pewnemu cymbałowi z forum, bo wyśmiewał mój zakup obręczy Dt ceramików na 28 h, i drugich pod tarcze że nie kupie piast do tego .
Ależ uprzejmie informuje pana cymbała że dostęp do piast piast mam, jako dealer Novateca od ponad 10 lat.
Obręcze nie są retro więc i piasty też nie musiały być.
Mieliśmy piasty szosowe tylne 421 sb pod rozstaw 130 mm na 24, 28 i 32h i do tego były wymienne lewe końcówki pod rozmiar 135 mm ( pod modele 522 sb - to samo )
Piasty przód na 28 h są standardowo w sprzedaży modele 171 sb i 141 sb, były jeszcze 521 sb ale się skończyły.
Więc jakoś problemu nie widziałem, ale sarkazm i buta z jaką został potraktowany mój zakup bardzo mnie wtedy rozśmieszył, bo fakt, obręcze tanio kupiłem, piękne i okazja .
Koła wyjdą bardzo lekkie, bo piasty ważą 340 i 120 g , do tego szprychy dam 2.0 albo cieniowane 2/18 aby nie było żadnych kompromisów i to czarne i nyple alu.

Obrazek


Drugi komplet obręczy zakupiłem wtedy jednocześnie pod tarcze klasyczne Dt też na 28 h .
Do tych obręczy także mamy piasty na 28 h modele 791 i 792 sb pod tarcze na 6 śrubek.
Tutaj kółeczka także wyjdą lekkie, zaszprychowane na 2.0 lub cieniowane 2/18, tylko zastanawiam się nad kolorem szprych sr czy bl i nyple alu.

Obrazek
photo and images hosting free

Także chłopczyku, jesteś jeszcze za młody aby ogarnąć system, nie wyśmiewaj i nie podskakuj do starszych i bardziej doświadczonych w temacie.
Nie miałem czasu wcześniej tego napisać , ale jest i kropka.
No i tyle w temacie, zamknięty. pozdrawiam.
www.velotech.pl
cron