Re: Od Skody do II WW

#124
SoloTM pisze:
2019-04-28, 10:45
Oj Bart, taki żarcik :)
Lepiej NIE DENERWUJ kolegi bo on zawsze ... bierze do siebie wszystko tak jak widzi :-|
A chyba ci zależy na jego zdrowiu psychicznym ?
Historia pokazała co potrafią wyczyniać ludzie nie stabilni emocjonalnie ...
Nawet obecnie mamy całą masę przykładów ludzi oderwanych od rzeczywistości.
Ale sam pomysł na żart świetny :!: :mrgreen:

Re: Od Skody do II WW

#129
skolioza pisze:
2019-04-28, 12:36
Hit ostatnie ostrzeżenie - przy kolejnym swoją stabilnością psychiczną będziesz się mógł cieszyć poza forum
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi ale OK ... UDAM że to wszystko jest w porządku :mrgreen:
W sumie to gdybyś mnie wywalił to kto by pisał ... to cholernie smutne ale tu już prawie nikt nic nie pisze :-|
A o temacie to jak na lekarstwo.
Ja i Barcik to zgrany zespół ... tak samo jak 2 ludzi odbijających piłeczkę w pingponga :lol:
Ja i on i długo długo nic ...
Piotrek się obraził i zniknął , ty nic nie piszesz ... Focker też nie wiele się udziela , czajnika prawie nie ma.
Na 15 użytkowników 5 jest czynnych ... w tym 2 adminów :roll:

Re: Od Skody do II WW

#132
Wydaje mi się, że sporo osób przestało się udzielać przez Twoje Hit i Barta trollowanie forum, zaczepki, kłótnie itd. I dla mnie pokazem nieudolności administratorów jest to, że żaden z was nie dostał permbana. Ty chociaż prezentujesz rowery i poglądy przynajmniej częściowo zgodne z tematyką forum i po prostu niepotrzebnie wyskakujesz z piaskownicą typu: ,,TO JEST GÓWNO" itp. natomiast Bart... no prawdę mówiąc przyglądam się na zasadzie telenoweli... wyrzucą go czy nie?
Części na sprzedaż:
https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/1eZ3x/

Re: Od Skody do II WW

#133
DOMAN pisze:
2019-04-29, 16:11
Bart... no prawdę mówiąc przyglądam się na zasadzie telenoweli... wyrzucą go czy nie?
Mnie już raz ekskomunikowano :-x
Odnośnie Barcika ... cóż , przynajmniej jest zabawnie :lol:
Po co kogoś wykluczać ?
Przecież tu jest z 10 osób na forum ...
Kiedyś wywalili gościa o nicku Hubert , później tego dziwaka siedem3.
Nie wiem czy cenniejsi są ci użytkownicy , którzy tylko są a nic nie piszą.
Po to jest forum żeby pisać choć dowalanie innym odnośnie ich RETRO sprzętów jest nie na miejscu.
Ale ujadanie na nowsze konstrukcje z 2000+ to całkiem przyjemna zabawa :-P
Zwłaszcza kiedy dany rower nie jest złożony ze smakiem i z ciekawym doborem komponentów 8-)

Re: Od Skody do II WW

#134
Co do mojej osoby to napisze wprost ,ze klimat na forum dziwny w tym roku....nie chce mi sie kupowac i skladac kolejnych mtb prezentujac je tutaj. Kupilem miesiac temu stare auto i grzebie przy nim teraz najwiecej...Sprzedalem dwa kolejne rowery bo uparl sie znajomy, coz co bedzie dalej zobaczymy.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

Re: Od Skody do II WW

#139
Mialem kiedys kilkanascie MB z tamtych lat. Zatesknilem ponownie. Ten jest z 1993r. Kupilem od pierwszego wlascicela z Niemiec ,przebieg maly. Za duzo roby nie ma przy nim. Dalem je tylko do polakierowania cale ,bo bylo sporo rys. Mechanicznie bez zarzutu. Ogarniam teraz niedzialajace duperele jak antena automatyczna ,wycieraczki reflektorow ,roleta szyby...itp Ogolnie jezdze nim wszedzie nawet w pracy)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20190425_182506-3456x2592.jpg

Re: Od Skody do II WW

#142
Skolioza ,jakis prosty model z lat 50tych to moze tak)
A to daewoo to niezla kopia) ale nowszego modelu W220, i co ciekawe W 220 kupi sie taniej niz ta podróbe ,bo nikt nie chce tego zlomu.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

Re: Od Skody do II WW

#143
corrado1111 pisze:
2019-04-26, 22:54
DługiDżon pisze:
2019-04-26, 22:33
mentos pisze:
2019-04-25, 21:38
No, no, to grzejemy temat, dawać, dawać, Monika vel obietywnedziennikarstwo Zolejnik ;-)
Grzać temat możemy na wielu poziomach. Może poziom żywnościowy by kogoś zainteresował? Czyli racje żywnościowe żołnierzy Adolfa VS racje żywnościowe naszych Przodków? (i jak wyglądało żywienie na froncie w praktyce...). Stosunek BTW itd. Mogę zrobić jakiś wpis na ten temat jeśli to kogokolwiek interesuje.
To ja bym o tym poczytał akurat.
Napiszę co udało mi się znaleźć. Myślę że do niedzieli coś już dam radę naskrobać (bo temat jest obszerny...).

Re: Od Skody do II WW

#144
Retromen pisze:
2019-05-02, 16:48
Mialem kiedys kilkanascie MB z tamtych lat. Zatesknilem ponownie. Ten jest z 1993r. Kupilem od pierwszego wlascicela z Niemiec ,przebieg maly. Za duzo roby nie ma przy nim. Dalem je tylko do polakierowania cale ,bo bylo sporo rys. Mechanicznie bez zarzutu. Ogarniam teraz niedzialajace duperele jak antena automatyczna ,wycieraczki reflektorow ,roleta szyby...itp Ogolnie jezdze nim wszedzie nawet w pracy)
Fajne auto, ale straszna krowa jak dla mnie. Ale, naprawdę szanuję bo to jest AUTO ;)

Ja nad tym pracuje od dwóch lat...
Obrazek

Znam historię itd. generalnie dość ciekawe auto ze względu chociażby na historię. Kupione w PL-u, jako jedyne w tej konfiguracji, dla prezesa Polfa Poznań.. Auta ma swoją historię z lat 90-tych ;) Po za tym, no jest świetne ;)

Re: Od Skody do II WW

#147
Nie mam kogo polecić ,bo mi tez polecili ,zaplacilem 11tys a zadowolony do końca nie jestem....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

Re: Od Skody do II WW

#150
Retromen pisze:
2019-05-04, 08:01
Nie mam kogo polecić ,bo mi tez polecili ,zaplacilem 11tys a zadowolony do końca nie jestem....
W zasadzie od takich sum zaczynaja. Niestety tylko warsztaty trudniace sie klasykami maluja kompleksowo, ale tam ceny czesto od 20tys sie zaczynaja, ale jest dobrze zrobione.
cron