#4
Szczesliwosci !!!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#6
Piotr pisze:jeszcze jest Advent kolego...
Po pierwsze, warto zacząć pisać po polsku, bo wtedy będą większe szanse na zrozumienie. Adwent, krótko pisząc.
Po drugie nie ma potrzeby zaczynać tego słowa wielką/dużą literą.
Po trzecie, najważniejsze, żadna okoliczność, moim zdaniem, nie powinna zakazywać przekazywania innym dobrych życzeń.

Najpierw pomyśl, potem napisz.

Wesołych Świąt.
Rowerowych i retro. Znalazłem scyzoryk z lat 90-tych i jutro zamierzam z nim wyrwać się na kilka dni. I z rowerem, rzecz jasna.

#8
RS pisze:
Piotr pisze:jeszcze jest Advent kolego...
Po pierwsze, warto zacząć pisać po polsku, bo wtedy będą większe szanse na zrozumienie. Adwent, krótko pisząc.
Po drugie nie ma potrzeby zaczynać tego słowa wielką/dużą literą.
Po trzecie, najważniejsze, żadna okoliczność, moim zdaniem, nie powinna zakazywać przekazywania innym dobrych życzeń.

Najpierw pomyśl, potem napisz.

Wesołych Świąt.
Rowerowych i retro. Znalazłem scyzoryk z lat 90-tych i jutro zamierzam z nim wyrwać się na kilka dni. I z rowerem, rzecz jasna.
Po czwarte po co komentujesz jak jest to nie w temacie ? najpierw pomyśl a potem napisz bo odnosisz się personalnie co jest zakazane, a nie do tematu właściwego i w nosie mam Twoje wywody, wchodzisz sobie raz na ruski miesiąc i chcesz ustawki robić, nie ta droga.
Pilnuj swojego nosa, tak myślę będzie najlepiej i nie będzie awantur, bo od pouczania jest administracja na PW.
www.velotech.pl

#9
Piotr, Bart złożył życzernia świąteczne 2 dni przed wigilią, to chyba nie jest karalne?

Zamiast również życzyć komuś to warczysz na kogoś kto składa życzenia? I jeszcze pyskujesz na słusznie zwróconą uwagę? Nie kumam.
Już wiele razy pisano Ci o Twoim niechlujstwie językowym ale widzę że nie dociera, szanuj tych którzy Ciebie czytają. Twój bełkot czasem jest mało zrozumiały a szklanej kuli nie mamy.

Pouczasz RS-a że komentuje nie w temacie a co odpisałeś na życzenia Barta? To było w temacie?

A to że RS wchodzi na forum rzadziej niż Ty to ma jakieś znaczenie? Teraz jesteś często bo po sezonie ale latem jakoś też często nie jesteś, to wtedy też jesteś mniej ważny niż teraz?

Kurde, wątek z życzeniami a tak mnie zajeżyłeś że masakra.

Wszystkim innym życzę spokojnych świąt, Piotrowi nie bo jest Advent.
Ostatnio zmieniony 2018-12-25, 20:23 przez corrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Lodzermensch