szukam tematu . . .. na forum i nie moge znaleźć

#1
Zakładałem niedawno temat Krakowskie Retro Mtb i podawałem tam linka do bloga gdzie wklejałem zdjęcia i nie mogę tego tematu odnaleźć.

Druga sprawa . . .skolioza zgadnij z kim dzisiaj wspominałem dawne czasy . .. . . . . . .SŁaweczek . .. qźwa 2 godziny w warsztacie na zimnie wspominaliśmy akcje na rynku i wspominali chłopaków, masakra jak opowiadała jak uciekał przed Policją i inne zabawy . . . .

Będę miał znowu trochę materiału foto i nie tylko . . . aha . . .z Niszczycielem też będę się widział niedługo, świat jest mały jednak . . .
www.velotech.pl

#2
Wyszkuiwarka tutaj to jakaś masakra jest, wpisujesz jakieś tagi i wyskakuje wszystko co możliwe ale nie to co szukasz. Także pozostaje tylko pamiętać dział w którym się pisało bo na wyszukiwarkę nie można liczyć zbytnio.
Lodzermensch

#5
Wyszukiwarka nie jest taka zła jak się człowiek z nią zaznajomi ;-)
Wpiszta dla testu frazę "krakowskie" i zaznaczcie wyszukiwanie tylko po tytułach tematów - dostaniecie całe 2 wyniki wyszukania ;-)

A co do tematu - Sławeczka musiałbym twarz zobaczyć, gdzieś coś kołacze ale nie umiem przypisać ksywy do twarzy Kostola pewnie bym za to nie poznał dziś na ulicy, ale pamiętać go pamiętam
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#6
Sławeczek . . .ja go nie pamiętałem bo słaby kontakt był, ale po tylu latach to wszyscy są teraz braćmi . . . . retromtb, on ma zajoba na temat retro cały czas, szczerze to z rozmowy większego niż większość tutaj.
Kostoł ponoć prowadzi wycieczki rowerowe w . . . . Nepalu !
A bajołki wywaliły z piwnicy wszystko na złom kiedyś bo zardzewiało . . .masakra, tytanowe DynaTechy . ..
www.velotech.pl
cron