#61
Kurcze, jakoś dziwnie wygląda Twoje ponad 200 m w pionie.. U mnie wygląda tak (tu akurat na 28 km, ale dystans mniejszy/większy wygląda podobnie, np 42 km)
Załączniki
Screenshot_2018-11-12 Endomondo(5).png
Screenshot_2018-11-12 Endomondo(4).png

#62
Bart pisze:
Piotr pisze: jakieś różnice są widoczne
Różnice są kolosalne. Trasa dokładnie ta sama w dwóch przypadkach. Różnica w km jest, bo w przejeździe Superiorem GPS później załapał.
Musisz jeszcze wziąć poprawkę na to ze nie koniecznie zasuwałeś tak samo :mrgreen:
www.velotech.pl

#63
Piotr pisze:
Bart pisze:
Piotr pisze: jakieś różnice są widoczne
Różnice są kolosalne. Trasa dokładnie ta sama w dwóch przypadkach. Różnica w km jest, bo w przejeździe Superiorem GPS później załapał.
Musisz jeszcze wziąć poprawkę na to ze nie koniecznie zasuwałeś tak samo :mrgreen:
Nie oszczędzałem siebie ani roweru, uwierz mi.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#67
weź se załóż kwadratową i choćby skały srały szybciej nie pojedziesz.

Przy owalnej zębatce musisz mieć "miękka przerzutkę, nie może ona być usztywniona np z właczoną blokadą, oval powoduje non stop pracę przerzutki, gdzieś o tym czytałem i był filmik, że niekoniecznie jest to dobre rozwiązanie.

Tak wiec : dieta, odpowiednie treningi, regeneracja - to Ci więcej da niż jajowata tarcza.
Ja bym wolał przeznaczyć tą kasę np na żele.
www.velotech.pl

#74
Vipów raczej sami zapraszają . . . . .

Taka mała dygresja . . dawno temu chyba jak był maraton w Zawoi jednego zawodnika chcieili zdyskwalifikować za jazdę nie rowerem mtb, a mtb to było jedyne słuszne 26" koła . . , na którymś później coś pamiętam ze też dyskwalifikowali rowery np przełajówki że to nie mtb i niezgodne z regulaminem . .. a teraz co? wszystko przełaje, gravele, 26, 27.5, 29 i ciul wie co jeszcze . . . jeździ
Ostatnio zmieniony 2018-12-04, 10:39 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#80
Spokojnie, wszystko w swoim czasie.

Także ten :-D

"Zapowiada się bardzo ciekawy, czwarty już sezon Mazury MTB.
Zaczynamy 6-7 kwietnia w Gdańsku. Na początek Amber Expo MTB Eliminator. Impreza odbędzie się podczas Free Time Festival i BIKE Festiwal. Emocje i rywalizacja na wyciągnięcie ręki.
Następnie przenosimy się na Mazury, gdzie zainaugurujemy sezon Mazury MTB. Czeka na nas 12 niesamowitych etapów. Większość to sprawdzone w ubiegłych latach miejscowości, ale znajdzie się też kilka nowości.
W środku sezonu najważniejsza kolarska impreza, czyli Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim XCO / XCR. Tegoroczna edycja ukazała olbrzymi potencjał Mazur, a trasa choć dla wielu kontrowersyjna, okazała się bardzo wymagająca.
Na nowy sezon przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Mrągowo UCI MTB Marathon to międzynarodowy wyścig wpisany do kalendarza UCI. Przed Wami rywalizacja z najlepszymi zawodnikami z Polski i z Europy.
Szykujcie więc formę, bo sezon tuz tuż 😀" :-D :-D
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939
Załączniki
47493533_2192687947444835_392110907599093760_n.jpg

#81
Nie wiem jak Ty ale sobie tak lajtowo jeżdże teraz po lasach i np 19,5 km 2 kółka i 590 m przewyższenia, 15,4 km kółko i 369 przewyższenia, wczoraj na test sztycy w rowerze 8,9 km i 217 przewyższenia . . . pewnie jutro pojadę zrobić sobie więcej podjazdów :mrgreen:
www.velotech.pl

#85
Nawet w dziurze można górkę znaleźć, Jak Zamana robił u nas pierwszy maraton to był to etap górski i dla niektórych kolarze z centrum Polski był nawet bardzo trudny, ech polewaliśmy z koleżanką po przejechaniu trasy na jednej nodze . . . .. a jeszcze deszczyk padał . . . . no cóż, media są 3 siłą narodu :-D
www.velotech.pl