Konkurs - ile tu jest amorów?

#1
Z racji przeprowadzki udało mi się zrobić takie zdjęcie. Konkurs polega na wytypowaniu, ile amorów zmieściło się do bagażnika Lanci Delty III ze złożonymi siedzeniami (takie powiedzmy kompaktowe mini-kombi). Osoba która będzie najbliżej otrzyma uścisk dłoni doktora resora przy pierwszej okazji ;)

Obrazek
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#6
Duzo 😎
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
94
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#14
48
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

Re: Konkurs - ile tu jest amorów?

#20
focker pisze:Z racji przeprowadzki udało mi się zrobić takie zdjęcie. Konkurs polega na wytypowaniu, ile amorów zmieściło się do bagażnika Lanci Delty III ze złożonymi siedzeniami (takie powiedzmy kompaktowe mini-kombi). Osoba która będzie najbliżej otrzyma uścisk dłoni doktora resora przy pierwszej okazji ;)

Obrazek
później na allegro się pojawią z porysowanymi goleniami, brawo.
www.velotech.pl

Re: Konkurs - ile tu jest amorów?

#21
Piotr pisze:
focker pisze:Z racji przeprowadzki udało mi się zrobić takie zdjęcie. Konkurs polega na wytypowaniu, ile amorów zmieściło się do bagażnika Lanci Delty III ze złożonymi siedzeniami (takie powiedzmy kompaktowe mini-kombi). Osoba która będzie najbliżej otrzyma uścisk dłoni doktora resora przy pierwszej okazji ;)

Obrazek
później na allegro się pojawią z porysowanymi goleniami, brawo.
Grzesiek od zawsze nimi handlował i zawsze miał porysowane.
Lodzermensch

Re: Konkurs - ile tu jest amorów?

#22
Piotr pisze:
focker pisze:Z racji przeprowadzki udało mi się zrobić takie zdjęcie. Konkurs polega na wytypowaniu, ile amorów zmieściło się do bagażnika Lanci Delty III ze złożonymi siedzeniami (takie powiedzmy kompaktowe mini-kombi). Osoba która będzie najbliżej otrzyma uścisk dłoni doktora resora przy pierwszej okazji ;)

Obrazek
później na allegro się pojawią z porysowanymi goleniami, brawo.
Kij Cię obchodzi co robię ze swoimi amorami? Na allegro nie trafiają - nie bój się. Strzelaj liczbę zamiast jęczeć jak potłuczony kot :P :D
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#30
focker pisze:Najbliżej był Marcin74, który na zlocie w Łodzi może mi uścisnąć rękę :D
Bez buzi buzi :?: :-| :-|
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie