#5
Indy jak dobrze dziala, a zle nie wyglada to pierwszy powód, drugi to klamki, trzeci manetki, piasty a nawet obrecze tez sie nadadza, jakby rame odmalowac w oryginale to by bylo coś. Ciekawe jak damper dziala, no i cena - moze za 200 by poszedl ;] poza tym rower jest na wschodzie ;]

#6
SoloTM pisze:Indy jak dobrze dziala, a zle nie wyglada to pierwszy powód, drugi to klamki, trzeci manetki, piasty a nawet obrecze tez sie nadadza, jakby rame odmalowac w oryginale to by bylo coś. Ciekawe jak damper dziala, no i cena - moze za 200 by poszedl ;]
Rozumiem że tak sobie do nas wpadłeś i zachwalasz tego kaszalota tak całkiem bezinteresownie?
Lodzermensch

#7
postanowilem posta dac jak to zobaczylem to prawda. Nic wiecej w tym nie ma. Ale.. jesli kupi to ktos to ja moja zona i moje dziecko - wszyscy bedziemy zarobieni ;]]]

#9
faktycznie, ta rama jest stalowa.. teraz sie przyjrzałem mocniej - swoja droga to dziwne - reszta klamotów napewno nie od tego roweru.

/edit

mozna skasowac posta, moj blad

#10
SoloTM pisze:faktycznie, ta rama jest stalowa.. teraz sie przyjrzałem mocniej - swoja droga to dziwne - reszta klamotów napewno nie od tego roweru
Ktoś chciał podnieść wartość złomu i założył w miarę graty na co wydał pewnie tyle że kupiłby dobry rower bez rzeźbienia, a tu i tak ma syfilis przykryty pudrem.
Lodzermensch
cron