#1
Uważaj, jak przyganiasz innemu, że zamiast "waży" napisał "warzy", to Tobie też proponuję zakupić Słownik Poprawnej Polszczyzny i nauczyć sie stawiać przecinki oraz kropki.
Bo z Twoich wypowiedzi wychodzi koszmarny bełkot i słowotok.
Już nie wspomnę o ogólnym stylu wypowiedzi a\la "karimata" np, ale jak w sumie Skolioza to samo robi . . . . to co wymagać.
www.velotech.pl

#2
Piotr pisze:Uważaj, jak przyganiasz innemu, że zamiast "waży" napisał "warzy", to Tobie też proponuję zakupić Słownik Poprawnej Polszczyzny i nauczyć sie stawiać przecinki oraz kropki.
Bo z Twoich wypowiedzi wychodzi koszmarny bełkot i słowotok.
Już nie wspomnę o ogólnym stylu wypowiedzi a\la "karimata" np, ale jak w sumie Skolioza to samo robi . . . . to co wymagać.
Przepraszam za mój chaotyczny, bełkotliwy styl. Jeśli nie rozumiesz któregoś zdania, to chętnie wyjaśnię, bo bardzo mi zależy na tym, żeby być zrozumiałym.
Z pokorą też przyjmę lekcję polszczyzny, tylko wskaż mi te błędy interpunkcyjne, jak ja wskazałem ortograficzny. Przyznaję, że coraz trudniej jest mi pisać poprawnie, liczę zatem na jakieś wskazówki.

Nie rozumiem też tej karimaty. Gdy zaczynałem jeździć na biwaki pod chmurą (koniec lat 80-tych ub. wieku), to ta pianka miała nazwę rodzaju męskiego - był to karimat (od nazwy handlowej produktu marki Karrimor), ale dość szybko uległo to spolszczeniu na karimatę. W kręgu moich starych znajomych nadal się posługuję tym dawnym terminem, ale inni tego nie zrozumieją. Nic innego mi nie przychodzi do głowy i będę wdzięczny za naprowadzenie na jakiś ślad błędu, który popełniłem.

#3
Przepraszam że napisałem to w tym temacie, pomyliłem Lukanio i RS, miałem to umieścić gdzie indziej, ale coś mi siódemka robi figle na tym forum, nie odświeża automatycznie.

Co nie umniejsza temu, że śmiejemy sie z innych, robiąc jeszcze gorsze błędy.
www.velotech.pl

#6
Piotr pisze:... pomyliłem Lukanio i RS...
Co nie umniejsza temu, że śmiejemy sie z innych, robiąc jeszcze gorsze błędy.
Niewiarygodne! Publicznie mnie zbeształeś nie będąc pewnym do kogo chcesz napisać. Brak mi słów.
Albo wskażesz te moje "jeszcze gorsze błędy", albo będę się domagać publicznych przeprosin.

#7
Ale wy jesteście WALNIĘCI :shock:
Kłócicie się o jakieś PIERDOŁY że przecinki nie są tam gdzie być powinny albo jakaś nazwa jest nie poprawna ... :mrgreen:
Następnie idziecie prawie na noże bo żaden nie ustąpi temu drugiemu - zupełnie tak jak w naszym dziadowskim sejmie 8-)
Powoli zaczynam się czuć tak jak bym był w 100% normalny :lol:

#12
RS pisze:
Piotr pisze:... pomyliłem Lukanio i RS...
Co nie umniejsza temu, że śmiejemy sie z innych, robiąc jeszcze gorsze błędy.
Niewiarygodne! Publicznie mnie zbeształeś nie będąc pewnym do kogo chcesz napisać. Brak mi słów.
Albo wskażesz te moje "jeszcze gorsze błędy", albo będę się domagać publicznych przeprosin.
zostałeś zbesztany bo besztasz innych za to samo co też robisz.


Lukanio napisał/a:

Kupię przednie koło ...
...a warzy około 105kg...

A nie lepiej kupić słownik?
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.



Jaki ma sens, zamiast odpowiedzi w temacie czy masz koło do sprzedania czy nie, besztanie za błąd językowy ?

W języku polskim sa znaki różne i w szkole podstawowej uczyli je stosować w określonym miejscu, ale zawsze można robić syf i burdel twierdząć ze tak se moze być.

Jeszcze od biedy jak jednego zapomni się, a nie elaborat na pare linijek i słowotok bezdechowy .[/i]
www.velotech.pl

#14
Piotr pisze:...
zostałeś zbesztany bo besztasz innych za to samo co też robisz.
...
Miałem już nic nie pisać, ale wciąż mam wrażenie, że ciągle nas mylisz i bardzo mi zależy na wyjaśnieniu sprawy.
Bo ja to widzę tak: Wskazałem błąd ortograficzny przy użyciu złośliwostki, za którą od razu przeprosiłem, a za chwilę zostałem arogancko i chamsko zaatakowany przez ciebie - obrońcę uciśnionego.
Nie tak znowu bardzo uciśnionego przeze mnie, bo ten sam błąd powtórzył jeszcze raz w innym temacie. Czyli pewnie nie zniszczyłem mu psychy dokumentnie.
Czy mógłbyś wysilić się nieco i podać przykłady moich rażących błędów, o których wspominasz?
Już nie chcę się kłócić, nie chcę przeprosin, nie chcę za bardzo drążyć sprawy poprawności (bo mógłbym zacytować twoje posty).
Tylko chciałbym się upewnić, że wiesz o czym i do kogo piszesz. Dasz radę?

#16
Tak to jest jak się przychodzi z pracy niewyżyty i wyżywa z byle gówna a potem idzie ten cały kał dalej bez końca na kogoś. Na naszym forum widzę że coraz częściej ktoś zaczyna jakieś zaczepki gdzie się tworzy pozniej mega gówno burza a potem wielkie dramy i panie obrażone... :->

#17
Sapdaju debilu ty nawet podstawówki nie skończyłeś, odnosisz sie do tematu czy mojej osoby bo ode mnie wara talkei są zasady na forach.
Ty o twoje rowery to szczyt perwersji i prymitywizmu , bo trzeba być debilem żeby wkólko kupować popękane scoty i jarać się nim i jak sroka resztkami ze śmietnika - to żałosne jest i szkoda tej kobity co to wytyrzymuje, ma racje że wali po łbie.

I ngdy nie obrażaj ludzi bo ktoś ci zawsze dowali posta !.
www.velotech.pl

#18
Piotr pisze:Sapdaju debilu ty nawet podstawówki nie skończyłeś, odnosisz sie do tematu czy mojej osoby bo ode mnie wara talkei są zasady na forach.
Ty o twoje rowery to szczyt perwersji i prymitywizmu , bo trzeba być debilem żeby wkólko kupować popękane scoty i jarać się nim i jak sroka resztkami ze śmietnika - to żałosne jest i szkoda tej kobity co to wytyrzymuje, ma racje że wali po łbie.

I ngdy nie obrażaj ludzi bo ktoś ci zawsze dowali posta !.
Nie zesraj się IMPOTENCIE językowy :lol:
Zanim się wypowiesz na temat moich sprzętów to użyj tej swojej spróchniałej kory mózgowej i poszperaj co w między czasie miałem.
Uniosłeś się jak dziecko , któremu ktoś zabrał zabawkę a ja NAPISAŁEM PRAWDĘ bo rzygać mi się chce kiedy czytam te twoje niechlujstwa językowe!
Tutaj nikt na to nie reaguje ale może teraz to się zmieni.
Zapewne zostanę zbesztany za to że śmiałem nazwać rzeczy po imieniu ale skoro ty możesz się zachowywać jak gbur to dla czego nie ja :-) :?:
Jesteś po prostu zwykłym leniem bo masz tu autokorektę tekstu i nawet z niej nie korzystasz.
Zamieszczasz takie gówna nie szanując innych , bo wszyscy muszą czytać te twoje błędy językowe.
Orty pomijam bo sam nie jestem w tym dobry ale żeby szmacić w taki sposób ojczysty język to trzeba być wyjątkowym wieśniakiem.
Cóż ja ci tylko lekko złośliwie zwróciłem uwagę ( ty często dosrywasz innym w o wiele gorszy sposób zupełnie bez powodu ) a ty mnie wyzywasz od DEBILI.
Widocznie nawet debil , który nie skończył podstawówki jest bardziej wyedukowany w kwestii ojczystego języka niż taki chłopski jasnowidz jak ty :-|
NO I JUŻ SIĘ NIE WNERWIAJ BO JA NIE CHCĘ BYĆ TWOIM WROGIEM :!: :!: :!:
PS - Skolioza wywal te nasze kłótnie.

#20
W Polsce już tak jest na drodze sami policjanci a na forach nauczyciele :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#22
Ja nie pozwalam sobie na obrażanie mnei przez .......... , za którym sie kiedyś wstawaiłem na forum, a on mnie obraził publicznie .

Jeśli taka jest Twoja sprawiedliwość to nie powinienes pełnić funkcji, wiesz jak sie nazywa trzymanie władzy w jednym ręku ?

Znasz konstytucje ? i jej prawa i odnoszenie się do osboy prywatnej ? to se poczytaj .

Nie chodzi mi o gówniane ostrzeżenia ale o sam fakt zaistniały ze nie zaregowałs na wpis , dlaczego ?" ja wiem.
www.velotech.pl