Kangurka

#1
Tak, wiem, ten post będzie wyglądał jak kolejny efekt inwazji spam botów (czyli zarzucam pytanko, potem link, i do kasy po dwa grosze).
Do rzeczy. Kupiłem niedawno na lalalegro, z ciekawości bardziej, chińską kangurkę. Tak na próbę, bo mi z teoretyzowania wyszło, że przy moich upodobaniach, i klasycznej sylwetce jędrnego polskiego janusza biznesu, to będzie bardzo ok.
No i rzeczywiście jest - świetnie mi się w tym jeździ, a w wielkiej kangurzej kieszeni to jestem po prostu zakochany, nie wyobrażam sobie teraz upychania czegokolwiek w bocznych.
Sęk w tym, że ta kangurka z allegro to choć krój ideal, to wykon żałosny. Wieszak urwał się już drugiego dnia, superkieszeń kieszeń właśnie się przeciera, a gumki wylazły.
Tak więc, bo wiem że są tu w takich ałtdorowych klimatach kumaci, zapytam, coś ktoś wie, gdzie można taką kangurkę, ale przyzwoitej jakości, kupić?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

s

#6
Jak chcesz kupić w PL to w grę wchodzą tylko sklepy z militariami i skateshopy (zazwyczaj są jednokolorowe bez nadruków) . Polecam markę Metoda Sport. Ten model królował jak miałem 17 lat ( prawię 11 lat temu)
http://selectshop.pl/kurtka-metoda-sport-90tka-grey16

Mój dobry kolega do tej pory chodzi w niej na ryby czy właśnie rower. Wygląda jak nowa.

Bardzo dobre wiatrówki i softshele ma Pit Bull (w graniach 300 zł, do użytku na codzień a nie do turystyki). Marka całkiem ok niestety przez dresiarzy źle , się kojarzy. A szkoda bo ciuchy mają naprawdę dobrej jakości.
http://pitbull.pl/kurtka-snap-2.html