Kamica nerkowa

#1
Witam Forumowiczów.
Od pewnego czasu mam problemy z.. Właśnie. Ciężko opisać.. Może zacznę od tego iż 6 lat temu lekarz rodzinny wykrył u mnie podczas badania USG piasek na nerkach..
Ostatnio odczuwam pobolewania. Czy moze być to kamica?

#3
Widzę że masz bardzo dużo do powiedzenia w tematach forumowych - o kamicy, o gotowaniu, totku i wypożyczalniach samochodów - tylko o rowerach jakoś niewiele..... szkoda, bo w sumie tym tu się głównie zajmujemy

A jeśli masz poważnie problem z piaskiem bólem etc to nie lecz się przez internet tylko idź do lekarza - od tego oni są, w przeciwieństwie do porad zdrowotnych z internetowych forów
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#4
Dokładnie tak jak Ojciec napisał, lecz jak cię bolą nerki to współczuje bo ja miałem 8mm i pozbyłem się tego świństwa musisz unikać wszystkiego co ma dużą ilość soli. Są rozbijane laserowo ultradzwiękiem i przez rurkę co wsadzają ci do cewki moczowej i to jest najmniej przyjemna metoda lecz ja bym jak najszybciej porobił badania bo można się nabawić złego a w najgorszym warunku zejść z tego świata. Gdy miałem te nie świadome 8mm nie byłem w stanie przejechać 30min na rowerze i nie dało się wytrzymać ani usiedzieć. Lecz gorszy ból miałem gdy kolega mi wjechał w zimę z górki na worku prosto w nere i nie mogłem się podnieść (ból jak z paralizatora) wracałem do domu ponad 40min gdzie mam prawie 5min 2tygodnie leżenia (całe ferie)+połowa czasu wydalanie moczu z krwią nie polecam.

#14
erzk pisze:Nie wiem czy jest jakiś sens w stawianiu diagnozy tutaj na forum. Najlepiej będzie po prostu udać się do lekarza. Jeśli będzie podejrzewał u Ciebie kamicę neerkową to zleci Ci usg.Usg powinno pokazać czy jest to kamica czy coś innego.
Jest to najczęstsze badanie w rozpoznaniu choroby:
http://kamicanerkowa.net.pl/kamica/rozp ... -nerkowej/
OT, stary ale masz zajebisty awatar, TOP SECRET pamietam ten film z ojcem ogladalem go chyba z 10 razy i za kazdym znajdowalismy jeszcze inny smieszny szczegol, pompa :mrgreen:

#15
2ass pisze:
erzk pisze:Nie wiem czy jest jakiś sens w stawianiu diagnozy tutaj na forum. Najlepiej będzie po prostu udać się do lekarza. Jeśli będzie podejrzewał u Ciebie kamicę neerkową to zleci Ci usg.Usg powinno pokazać czy jest to kamica czy coś innego.
Jest to najczęstsze badanie w rozpoznaniu choroby:
http://kamicanerkowa.net.pl/kamica/rozp ... -nerkowej/
OT, stary ale masz zajebisty awatar, TOP SECRET pamietam ten film z ojcem ogladalem go chyba z 10 razy i za kazdym znajdowalismy jeszcze inny smieszny szczegol, pompa :mrgreen:
Ściśle tajne.dobry film.

#16
Proponuje olać sprawe :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike